هر روز!
هر روز!

دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن : دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن : دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن
: دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن
از چیدمان اتاق خواب خود خسته شده اید و احساس می کنید دکوراسیون اتاق تان خیلی سنتی و دمُده شده است؟ وقت آن نرسیده که بافت معاصر را در چیدمان اتاق خواب اعمال کنید؟ نمای معاصر در اتاق خواب، حاکی از اوج لطافت هنری و ذوق طراح ان است. اما انتخاب لوازم و اثاثیه معاصر در اتاق خواب کار چندان آسانی هم نیست. از طرفی تعیین سبک معاصر در اتاق خواب انقدرها که فکر می کنید، دشوار به نظر نمی رسد. با این چند رهنمود مدآنلاینی شما هم می توانید اتاق خواب معاصر خود را تزئین کنید.

به گزارش : سبک مدرن با خطوط منحنی و صاف و لوازم دکوری که با سایر چیدمان در هارمونی هستند، شناخته می شود. از مهمترین ویژگی های سبک معاصر، انتخاب رنگ های محدود است. سعی کنید تا جایی که امکان دارد از توناژهای تک رنگ در اتاق خواب استفاده کنید. دیوارها را به رنگ روشن رنگ آمیزی کنید. اثاثیه اتاق خواب همچون تخت خواب را باید به رنگ های تیره تر همچون توسی، قهوه ای یا مشکی انتخاب کنید تا با رنگ های روشن دیوارها و سقف اتاق در تضاد باشند. در واقع تضاد رنگ ها از نکات کلیدی درچیدمان معاصر به شمار می رود.


لزومی ندارد که لوازم دکوری در سبک معاصر اتاق خواب، دارای طراحی بی همتا باشند بهتراست تا می توانید با بافت ها و الگوها بازی کنید. یادتان نرود که تخت خواب و کمد دیواری باید به یک رنگ انتخاب شوند.

ارتفاع تخت خواب و سایر اثاثیه اتاق خواب در سبک معاصر، ویژگی مهم دیگری است که نباید از آن غفلت ورزید. تا جایی که امکان دارد سعی کنید ار تخت های کوتاه استفاده کنید. لوازم و اثاثیه کوتاه باعث می شوند اتاق خواب شما سرزنده و تمیز به نظر برسد. البته بهتر است کمد دیواری ها را از کف اتاق تا سقف امتداد ندهید. با این کار فضای اتاق خواب شما بسیار کوچک و خسته کننده به نظر می رسد.
مدآنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید