هر روز!
هر روز!

تارانتینو قسمت سوم Kill Bill را می سازد : تارانتینو

تارانتینو قسمت سوم Kill Bill را می سازد : تارانتینو

تارانتینو قسمت سوم Kill Bill را می سازد
: تارانتینو قسمت سوم Kill Bill را می سازد
کوئنتین تارانتینو اخیرا اعلام کرده که احتمالا قسمت سوم Kill Bill (بیل را بکش) را هم خواهد ساخت.
به گزارش فیلم آخری که تارانتینو ساخته، «هشت نفرت انگیز» (The Hateful Eight) نام دارد و داستان آن در زمانی بعد از تمام شدن جنگ داخلی آمریکا اتفاق می افتد. در این فیلم «ساموئل ال. جکسن» (Samuel L. Jackson)، «کرت راسل» (Kurt Russell) و «تیم راث» (Tim Roth) بازی می کنند. «انیو موریکونه» (Ennio Morricone)، آهنگساز نامدار ایتالیایی در این فیلم برای اولین بار با کوئنتین همکاری کرده و ساخت موسیقی متن را بر عهده گرفته است.
تارانتینو در مصاحبه ای که برای این فیلم داشته، دست به یک افشاگری هیجان انگیز زده و گفته که شاید قسمت سومی هم برای سری Kill Bill ساخته شود.
“من از زمان ساختن Kill Bill به این طرف، به ادبیات متمایل شده ام و این تمایل به مرور زمان در من بیش تر و بیش تر شده، تا حالا که هشت نفرت انگیز را ساخته ام. انگار من باید همان مسیر را طی کنم.”
از نظر او Kill Bill توهم برانگیزترین فیلمی بوده که تا حالا ساخته و این فیلم گنجایش خوبی برای پرداختن به عناصر خیالی و غیرواقعی را دارد.
البته او خاطر نشان کرده که این ها در حد احتمالات هستند و تا حالا فقط قسمت های کوچکی از ایده ی داستان در ذهن او شکل گرفته اند. انگار قرار است که این قسمت به ماجرایی بین قسمت های اول و دوم بپردازد و درباره ی زندگی «بئاتریکس کیدو» (Beatrix Kiddo) و رابطه ی او با دخترش باشد و اوقات آرامی که قبل از این همه آشوب و هیجان داشته اند.
کوئنتین تارانتینو، نویسنده و کارگردان
کوئنتین گفته که خودش Kill Bill را از نظر بصری غنی ترین اثرش می داند و خیلی دوست دارد به دنیای آن فیلم که دنیای کلمات و واژه ها نیست، برگردد.
او در این مصاحبه اضافه کرده که اخیرا خود را دور از عالم سینما می بیند و ترجیح می دهد در کنار (یا حتی به جای) نوشتن فیلم نامه، وقت و انرژی اش را صرف نوشتن «رمان و نمایش نامه» کند.
“من از زمان ساختن Kill Bill  به این طرف، به ادبیات متمایل شده ام و این تمایل به مرور زمان در من بیش تر و بیش تر شده، تا حالا که هشت نفرت انگیز را ساخته ام. انگار من باید همان مسیر را طی کنم.”
 
منبع: DigitalTrends

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید