مسیر سبز
مسیر سبز

استاندار تهران: سرخابی ها باید واگذار شوند ایرنا: استاندار

استاندار تهران: سرخابی ها باید واگذار شوند
ایرنا: استاندار تهران اظهار کرد: البته باید خصوصی سازی این دو باشگاه طبق سیاست های اصل 44 انجام شود و به افراد داری صلاحیت واگذار شوند، زیرا نمی خواهیم باز هم شاهد بازگشت آنها به دولت باشیم.

استاندار تهران گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید به بخش خصوصی واگذار شوند.

سید حسین هاشمی گفت: فضای ورزشی استان تهران از متوسط کشور پایین تر است و با توجه به نیاز مردم به ورزش باید توجه بیشتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: دولت منابع محدود دارد اما مطمئن باشید اگر بخش خصوصی علاقه مند به سرمایه گذاری در شهر تهران باشد ما بدون هیچ شرطی از او حمایت خواهیم کرد.

استاندارتهران، گفت: سلامت مردم برای همه ما اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل تصمیم داریم فضا هایی که بیش از 80 درصد کارهای ساخت آنها انجام شده را با تامین بودجه تکمیل کنیم.

وی تصریح کرد: اولویت بعدی ما طرح هایی است که درصد کمتری از کار آنها انجام شده و باید منتظر تامین منابع آنها باشیم.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد بسیاری از طرح های نیمه تمام دولت قبل استاندارد های لازم را ندارد، اظهارداشت: وزارت ورزش و جوانان طرح های آماده ای را از قبل دارد که باید طرح ها از روی آنها ساخته شود و در غیر این صورت بودجه آنها داده نخواهد شد.

هاشمی در رابطه با وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به عنوان ویترین ورزش استان تهران، خاطرنشان کرد: این دو باشگاه متعلق به دولت است که قرار بود در دولت قبل کارهای واگذاری آنها انجام شود ولی این اتفاق رخ نداد.

وی تاکید کرد: اعتقاد دارم باید کارهای واگذاری این دو باشگاه به مردم هر چه سریعتر انجام شود زیرا این دو باشگاه هواداران زیادی دارند و می توانند خصوصی اداره شوند.

استاندار تهران اظهار کرد: البته باید خصوصی سازی این دو باشگاه طبق سیاست های اصل 44 انجام شود و به افراد داری صلاحیت واگذار شوند، زیرا نمی خواهیم باز هم شاهد بازگشت آنها به دولت باشیم.

وی افزود: واگذاری اصولی و صحیح این دو باشگاه باعث پویا تر شدن آنها خواهد شد و شاهد این خواهیم بود که آنها به معنای واقعی تبدیل به باشگاه خواهند شد. این دو تیم اصلا به رشته های غیر فوتبالی نمی پردازند و انتظار از آنها این است که به تمام رشته ها بپردازند.

هاشمی خاطرنشان کرد: این دو باشگاه می توانند درآمد زایی خوبی داشته باشند و مشکلاتشان کمتر شود که به طور حتم با تدبیر گودرزی بهترین تصمیم برای آنها گرفته خواهد شد.

وی تاکیدکرد: متاسفانه عملکرد نه چندان خوب این دو باشگاه و کیفیت پایین بازی های آنها هواداران همیشگی شان را کمتر کرده است و باید این مساله نیز مورد بررسی قرار گیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید