هر روز!
هر روز!

نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برپا می شود : نمایشگاه

نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برپا می شود : نمایشگاه

نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برپا می شود
: نمایشگاه فروش پاییزه در قزوین برپا می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در گفت‌وگو با  شاخص نیوز؛ اظهار کرد: نمایشگاه پاییزه در آستانه بازگشایی مدارس در قزوین با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، اتاق اصناف مرکز استان قزوین و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان از ۲۲ لغایت ۲۹ شهریور ماه به مدت هشت روز در فضایی به مساحت چهار هزار مترمربع برگزار خواهد شد.
به گزارش : این مسئول بیان کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه می توان به تنظیم بازار، تعدیل قیمت ها و تامین نیازهای اساسی مردم، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز اشاره کرد.
طاهرخانی یادآور شد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأئید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان بوده و بازرسان این سازمان ها بر نحوه فروش غرفه داران نظارت خواهند داشت.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین بیان کرد: در این رویداد اقتصادی کالاهایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر و انواع مواد غذایی، مواد شوینده، بهداشتی و سلولزی عرضه خواهد شد.
وی در پایان یادآورشد: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما پذیرای بازدید عموم خواهد بود.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید