مسیر سبز
مسیر سبز

اظهارات فرمانده کل سپاه درباره حوادث غزه خبرگزاری ایرنا:

اظهارات فرمانده کل سپاه درباره حوادث غزه
خبرگزاری ایرنا: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ غزه و جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و ضرورت دفاع از مسلمانان گفت: برای دفاع از مسلمانان؛ شیعه و سنی نمی شناسیم و میدان وفاداری و فداکاری ما همه جهان اسلام و مظلومان عالم است.

سردار سرلشکر پاسدار «محمد علی جعفری» این مطلب را در حاشیه جلسه قرارگاه حضرت نبی اکرم(ص) پیرامون حوادث غزه و ایستادگی مقاومت اسلامی فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی عنوان کرد.

وی گفت: نبرد غزه نشان داد که قدرت مقاومت پایان ناپذیر و درونی شده و همچنان در حال توسعه است؛ پرتاب پرحجم موشک ها، ناکام سازی عملیات زمینی دشمن و افزایش آستانه تحمل فلسطینی ها؛ این تصاعد قدرت را تایید می کند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه «تا به امروز هر نمایش قدرتی در فلسطین که موجب ظهور و بروز شکست صهیونیستها شده است، ریشه در حمایت های انقلاب اسلامی دارد»، تصریح کرد: ما آمادگی داریم در ابعاد مختلف از مقاومت فلسطین حمایت کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حوادث و فجایع غزه و عراق را محصول همزمان سیاست های آمریکا و صهیونیست ها دانست و تاکید کرد: سرانجام رژیم صهیونیستی در اثر اتحاد شیعه و سنی بزودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده ایم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید