مسیر سبز
مسیر سبز

افشاگری دبیرکل فدراسیون محمد دادکان خبرآنلاین: محمدرضا پهلوان دبیرکل

افشاگری دبیرکل فدراسیون محمد دادکان
خبرآنلاین:  محمدرضا پهلوان دبیرکل فدراسیون فوتبال محمد دادکان که به بخش خط قرمز برنامه ورزش از نگاه 2 رفته بود گفت دادکان خبر برکناری اش از ریاست فدراسیون فوتبال را از شخص بلاتر شنیده است.

محمدرضا پهلوان رئیس اسبق فدراسیون و دبیر این فدراسیون در دوره محمد دادکان که به آیتم خط قرمز برنامه ورزش از نگاه 2 رفته بود خاطرات جالبی از روزهای دعواهای دادکان و علی آبادی گفت. او برای اولین بار طرح کرد که دلخوری های این دو از دلخوری دادکان از علی آبادی شروع شده است و رئیس فدراسیون فوتبال از علی آبادی دلخور بوده است که چرا بعد از گرفتن مشورت از رئیس تشکیلات فوتبال ، افراد دیگری را منصوب کرده است. او بعد از این به بازی ایران و کاستاریکا اشاره کرد که چطور مسئولان سازمان وقت ورزش نگذاشتند مهمانان فدراسیون وارد جایگاه ویژه شوند و البته مهمتر اینکه رئیس وقت وزارت ورزش اصرار داشته 3 یار کلیدی تیم ملی در جام جهانی حاضر نباشند. او در این باره گفت:«علی آبادی می گفت دایی ، گل محمدی و سهراب بختیاری زاده را با خود به جام جهانی نبرید. اصرار داشت اما دادکان می گفت شما حق ورود به مسائل فنی را ندارید. »

او در ادامه درباره روز برکناری دادکان گفت :« این دعوا ها ادامه داشت ، آقای علی آبادی می خواست برود جایگاه ویژه اما فیفا که رئیس سازمان تربیت بدنی را نمی شناخت اما او زیر بارش نمی رفت. یا رفته بود هتلش را در هتل پرتغال گرفته بود که فیفا مانع شان شد. ولی در بین دو نیمه بازی ایران و آنگولا آقای بلاتر به دکتر دادکان گفت شما را برکنار کردند . دادکان این خبر را از ایشان شنید اما ماند و تیم را جمع کرد. همه مشکلاتی که فوتبال ما در آن دوره تجربه کرد به دلیل تصمیمات علی آبادی بود از دعواهای بازیکنان تا عدم صعود تیم ملی.»

او خاطره ای هم از دهداری داشت و گفت وقتی تیم ملی در قطر سوم شد غصه داشته اما شادروان دهداری به او گفته بود:« تو به عدالت خداوند اعتقاد داری؟ اگر اعتقاد داری باید قبول کنی ما فقط با بنیاد شهید بازی کردیم اما عربستان 40 تا بازی دوستانه قبل از این بازی داشته باید قبول کنیم که خدا ، خدای انها هم که زحمت کشیدند هست.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید