مسیر سبز
مسیر سبز

مصدومیت دلخراش وین رونی +عکس خبرگزاری مهر: وین رونی

مصدومیت دلخراش وین رونی +عکس 
 خبرگزاری مهر: وین رونی

مصدومیت دلخراش وین رونی +عکس
خبرگزاری مهر: وین رونی برای افرادی که تعهد این بازیکن را به تیم ملی انگلیس زیر سئوال برده بودند عکس مصدومیت خود را در اینترنت منتشر کرده است.

 وین رونی که در جریان جلسه تمرینی منچستریونایتد در روز شنبه به دلیل برخورد با فیل جونز دچار مصدومیتی جدی از ناحیه صورت شد نمی تواند جمعه شب برای تیم ملی انگلیس در رقابتهای مقدماتی جام جهانی به میدان برود.

رونی در پاسخ به افرادی که تعهد او به تیم ملی انگلیس را زیر سئوال برده بودند عکس زیر را در اینترنت منتشر کرده و در شرح آن نوشته: برخی افراد تعهد من به تیم ملی انگلیس را زیر سئوال برده و به دنبال دلیل غیبت من در دو بازی اخیر را هستند.

مهاجم منچستریونایتد در ادامه افزود: هیچ چیزی برایم با ارزش تر از کمک کردن به تیم ملی کشورم به منظور صعود به جام جهانی نیست. مطمئنم مردم این تصاویر را می بینند و دلیل اینکه من نمی توانم برای تیم ملی کشورم بازی کنم را خواهند فهمید.

رونی به دلیل همین مصدومیت در شکست یک بر صفر منچستریونایتد مقابل لیورپول در آنفیلد غایب بود. انگلستان روز جمعه در ومبلی با مولداوی دیدار می‌کند و سه شنبه هفته آینده با اوکراین در کی‌یف روبه رو می‌شود.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید