مسیر سبز
مسیر سبز

استقبال پرشور الشتری‌ها از قهرمانان هندبال ایسنا: در میان

استقبال پرشور الشتری‌ها از قهرمانان هندبال
ایسنا: در میان استقبال گرم مردم و مسئولان، هندبالیست‎های الشتری تیم ملی وارد شهر خود شدند.

 رحیم مؤمن‎زاده، سعید حیدری‎راد و سجاد ندری 3 بازیکن عضو تیم ملی هندبال ایران مورد استقبال گرم و پرشور مردم و مسئولان شهرستان الشتر قرار گرفتند.

رحیم مؤمن‎زاده، بازیکن بغل چپ تیم ملی هندبال در ارتباط با سطح کیفی بازی‎ها و چگونگی‎ آن‎ها  اظهار کرد: سطح کیفی بازی‎ها بسیار بالا بود و همه حریفان ایران بسیار خوب ظاهر شدند اما تیم ما با توجه به بازی‎های خوبی که از خود به نمایش گذاشت توانست از سد آن‎ها عبور کند.

وی ادامه داد: تیم ملی ایران نتوانست نتیجه دلخواه و لازم را کسب کند و دلیل اصلی آن میزبانی تیم بحرین و برخورداری از امتیازات آن بود.

مؤمن‎زاده خاطرنشان کرد: کسب عنوان سومی آسیا و راه‎یابی به مسابقات جهانی هندبال برای اولین بار به وسیله تیم ملی ایران افتخار بزرگی است.

سعید حیدری راد، سنگربان تیم ملی نیز در مورد حریفان ایران بیان کرد: کره‎جنوبی،عربستان، چین و ازبکستان حریفان بسیار آماده‎ای در این رقابت‎ها بودند.

وی افزود: تیم ما با توجه به بازی‎های خوبی که ارائه داد توانست با تفاضل گل 11+ از سد حریفان خود عبور کند و به مرحله نیمه‎ نهایی راه یابد.

حیدری راد احساس خود را در مورد حضور 3 همشهری در کنار یکدیگر و در تیم ملی این‎گونه بازگو کرد: احساس غرور و شعف می‎کنم و امیدوارم در بازی‎های بعدی نیز بتوانیم برای ایران عزیزمان در کنار یکدیگر باز هم کسب افتخار کنیم.

سجاد ندری، بازیکن بغل راست تیم ملی هندبال نیز افزود: از تک تک کسانی که چه قبل از بازی‎ها و چه بعد، ما را حمایت کردند و تنها نگذاشتند بسیار سپاسگزاریم و از اینکه مردم عزیز و مسئولان ما را لایق دانستند و در مراسم استقبال حضور پیدا کردند نیز بسیار ممنونیم و این پیروزی بر همه آن‎ها مبارک باشد.

نعمت‎الله رشیدیان، سرپرست اداره ورزش و جوانان سلسله نیز گفت: برای شهرستان الشتر مایه فخر و مباهات است که در کشوری با 74 میلیون نفر جمعیت، یک چهارم تیم ملی هندبال ایران اهل این دیارند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‎ریزی و سرمایه‎گذاری بر روی ورزش الشتر و صنعتی شدن آن بتوانیم در آینده حرف‎های بیشتری برای گفتن داشته باشیم چرا که ظرفیت در حد اعلا در ورزش الشتر وجود دارد که باید بیشتر به‎آن‎ها بها داد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید