مسیر سبز
مسیر سبز

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در تیرماه خبرگزاری ایسنا:

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در تیرماه
خبرگزاری ایسنا: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه امسال، برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا، ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان تیرماه 1373 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم این سال‌ها که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم تیرماه سال 1392 از سازمان وظیفه‌عمومی ناجا دریافت داشته‌اند باید راس ساعت و تاریخ در نظر گرفته شده در محل و مراکز تعیین شده به منظور اعزام به خدمت دوره ضرورت حضور به هم رسانند.

مشمولان ساکن تهران‌بزرگ

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیرماه امسال باید رأس ساعت شش صبح روز چهارشنبه 19 تیرماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح ابلاغ شده، حضور پیدا کردند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساکن سایر استان‌های کشور

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ تیرماه امسال باید رأس ساعت هفت صبح امروز به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه کردند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

بنابراعلام وظیفه عمومی حضور نیافتن به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود و آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نشد‌ه اند می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت این برگ اقدام و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید