هر روز!
هر روز!

راهنمای مفید برای خرید لباس شب عید آقایان : راهنمای

راهنمای مفید برای خرید لباس شب عید آقایان : راهنمای

راهنمای مفید برای خرید لباس شب عید آقایان
: راهنمای مفید برای خرید لباس شب عید آقایان
:  راهنمای مفید برای خرید لباس شب عید آقایان
 
به گزارش : بهترین مقاله جهت راهنمایی خرید لباس نو برای آقایان در شب عید…
 
مجله : ما در این مطلب با ارائه راهکارهای موثر درباره نحوه لباس پوشیدن آقایان به آنها کمک می کنیم تا خوش تیپ تر باشند. خواندن این مطلب شاید برای خانم هایی که برای خرید لباس شب عید با همسرانشان همراه می شوند، مفید باشد.
تنها خرید لباس های متنوع نیست که می تواند به جذابیت همسر شما کمک کند، بلکه گاه رعایت نکات کوچک می تواند، تاثیر زیادی در ظاهر افراد بگذارد. هر قدر هم که خوش تیپ باشید، ممکن است نکاتی را درباره اصول ست کردن و لباس خریدن ندانید. با خواندن این مطلب هرچه بیشتر درباره مد و داشتن ظاهری آراسته بدانید و به دنیای مردان خوش پوش وارد شوید و تاثیر بیشتری روی اطرافیان داشته باشید.

لباس هایی را انتخاب کنید که کاملا اندازه تان هستند نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشند
 
در این مطلب 20 مورد از نکات مربوط به داشتن ظاهری آراسته را می خوانید که دوای درد آقایان است. از پوشیدن تی شرت هایی با لوگوهای بزرگ گرفته تا کفش های واکس نخورده، همه و همه نکاتی هستند که ظاهر شما را خراب می کنند.
 
سایز خودتان را بدانید بهترین پیشرفتی که می توانید برای ظاهرتان ایجاد کنید داشتن یک انتخاب هوشمندانه و با دقت است، انتخاب لباس هایی که کاملا اندازه تان هستند. بیشتر آقایان، به خصوص آقا پسرها، لباس هایی می پوشند که برای شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند! مطمئن شوید که لباس تان درست هم سایز خود شماست. نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد. لباس های خیلی گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یک بیماری مسری شده اند! مراقب باشید!
 
خودتان باشید نوجوان هستید و می خواهید خیلی خوش تیپ به نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید اما در ظاهرتان اغراق نکنید. خیلی از پسرهای نوجوان دوست دارند مثل آدم های مشهور به نظر بیایند. آن ها سعی می کنند ظاهرشان را هم شبیه آدم های خاص بکنند. بزرگ ترها! به آن ها یاد بدهید ، برای متفاوت بودن نیازی نیست که خودشان را عجیب و غریب درست بکنند. اگر قرار است خیلی تغییر بکنند نهایتا از 3 رنگ متفاوت در پوشش شان استفاده کنند و نه بیشتر. نکته دیگر راجع به ساعت آن هاست. استفاده از ساعت های خیلی بزرگ که این روزها باب شده بالطبع خیلی جلب توجه می کنند بیشتر از این که توجه دیگران را به آن ها جلب بکند باعث تعجب شان خواهد شد.
 
هر روز خوش تیپ تر از دیروز پوشش معمولی روزمره خیلی مهم است. بعضی ها فکر می کنند چون اسم روزمره به این لباس ها داده می شود نباید توجه زیادی به آن ها کرد. دقیقا برعکس است. روزمره یعنی یک بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب لباس های تان وقت بگذارید. برای ایجاد یک تغییر خوب از تی شرت های رنگی استفاده کنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارک بازی است، یادتان باشد برندهایی را به او معرفی کنید که تنوع رنگی در آن ها وجود دارد. البته بهتر است طوری رفتار کنید که در ذهن آن ها رنگی و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحیت پیدا کند.
 
دقیق ست کنید لباس هایی که بالا تنه را می پوشانند باید با لباس هایی که پایین بدن را می پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نیست یک پسر سوئی شرت گشاد و اسپرت را با یک شلوار پارچه ای هماهنگ کند یا یک بالا تنه کاملا رسمی را با یک شلوار جین همراه کند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است ، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید، از پیراهن و کت تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد.
 
به کفش ها توجه کنید برای کفش هایتان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند! بله، آن ها به راحتی با بیننده حرف می زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به خصوص خانم ها به آن توجه می کنند. پس سعی کنید کفش هایتان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آن ها را به موقع واکس بزنید. حتی اگر بهترین لباس ها را پوشیده باشید و همه لباس هایتان تمیز و اتو کشیده باشند، یک کفش کثیف می تواند به راحتی آب خوردن همه این ها را از بین ببرد. حیف است که برای یک واکس 5 دقیقه ای کل ظاهرتان را زیر سوال ببرید ، پس حواس تان حسابی به کفش ها جمع باشد.

سعی کنید کفش هایتان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند
 
تنها خرید نروید هیچ وقت تنها به خرید نروید زیرا به حرف برخی از فروشنده ها نمی شود اعتماد کرد. بیشتر آن ها خیلی کاری ندارند که این لباس به شما می آید یا نه. آن ها به فکر فروش و سود خودشان هستند، شما هم به فکر سود خودتان باشید. یکی از دوستان خوش پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ کسی که مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می توانید خوش پوش باشید.
 
موقعیت سنج باشید یک پله عقب تر باشید: همیشه درنظر داشته باشید که کجا مهمان هستید و میزبان تان چه کسی است. اگر همیشه حوا س تان به موقعیت باشد، می توانید بهترین لباس ها را برای پوشیدن در آن موقعیت انتخاب کنید. یادتان باشد اگر نمی دانید قرار است با چه جور آدم هایی مواجه شوید، بهتر است کمی رسمی تر باشید، مثلا از یک کت ساده روی لباس تان استفاده کنید و در نهایت یک نکته را به یاد داشته باشید که احتمالا می تواند نجات تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق تان یک پله عقب تر باشد. مثلا اگر برای مصاحبه کاری می روید بهتر از رئیس تان لباس نپوشید! از ما گفتن بود!
 
ریزه کاری ها را در نظر بگیرید هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید. هماهنگی کل ظاهرتان به کنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می توانند نشان دهنده ویژگی های خاص شخصیت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید