هر روز!
هر روز!

جشنواره کباب بناب از سال آینده بین المللی برگزار می شود/

جشنواره کباب بناب از سال آینده بین المللی برگزار می شود/

جشنواره کباب بناب از سال آینده بین المللی برگزار می شود/ از ظرفیت گردشگری بناب در تبریز ۲۰۱۸ استفاده می شود
: جشنواره کباب بناب از سال آینده بین المللی برگزار می شود/ از ظرفیت گردشگری بناب در تبریز ۲۰۱۸ استفاده می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انعکاس بناب، با حضور مدیر کل میراث فرهنگی و کردشگری استان نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات روستایی و همچنین نمایشگاه بناب قدیم افتتاح شد. آبدار درحاشیه این برنامه و در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری بین المللی جشنواره کباب بناب در سال آتی خبر داد.
به گزارش : آبدار با اشاره به اینکه شهرستان بناب در مسیر گردشگری جنوب تبریز ۲۰۱۸ قرار گرفته است گفت:با تعریف پنج مسیر گردشگری برای این رویداد خواسته ایم تبریز ۲۰۱۸ بصورت استانی برگزار و از ظرفیت آن در سطح استان استفاده کنیم.
وی افزود: جشنواره کباب بناب امسال بصورت استانی برگزار شد که در کنار آن تولیدات صنایع دستی و محصولات روستایی استان به نمایش گذاشته شد بطوریکه از ۹۰ غرفه ۳۰ غرفه به بناب و ۶۰ غرفه به سایر شهرهای کشور اختصاص داشت و ما در ادامه سعی داریم این جشنواره بصورت بین المللی اجراء شود.
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به این که همه اذعان دارند بناب در دو موضوع مشهور است گفت :یکی از این موارد شامل صنعت غذایی کباب و دیگری دوچرخه هست لذا ثبت آثار غیر ملموس دارای شرایطی است که باید منحصر به فرد باشد و ثبت دوچرخه یکی از رویدادهای اجتماعی شهر بناب است که با ثبت آن در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید