هر روز!
هر روز!

راهنمای خرید اتو پرس راهنمای خرید اتو پرس راهنمای

راهنمای خرید اتو پرس راهنمای خرید اتو پرس 
 راهنمای

راهنمای خرید اتو پرس
راهنمای خرید اتو پرس
راهنمای خرید اتو پرس : راهنمای خرید اتو پرس
: راهنمای خرید اتو پرس
به گزارش : در زمان خرید اتوپرسی به این نکات توجه کنید
اختصاصی:  
تولید اتو پرسی  به دلیل کارایی بالا و به صرفه بودن در حال گسترش است و با استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه زیادی به خشکشویی نخواهید داشت . امروز اتوپرس ها ویژگی های زیادی دارند که باعث می شود کیفیت کارشان همانند خشکشویی باشد . با این حال در هر خانه ای وجود یک اتوپرس در کنار اتو بخار تجربه ی متفاوتی خواهد بود .
اتوپرس صفحه بزرگ و در دسترسی دارد که 10 برابر اتو بخار معمولی است و باعث  استفاده سریع و بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود . البته با توجه به این که اتوپرس قیمت بالاتر از 200 هزارتومان دارد ، ممکن است برای همه خانواده ها قابل تهیه نباشد . اما افرادی که از اتو زیاد استفاده می کنند به صرفه است و توصیه می شود این دستگاه تهیه شود . زیرا خشک شویی لباس ها هزینه زیادی به بار می آورد و اگر از اتو پرس تان هفته ای چند بار برای اتو کشیدن شلوار و پیراهن ها استفاده کنید به مرور زمان هزینه صرف شده برای خرید آن جبران خواهد شد .
اتوپرس برای اتوکشی لباس ها از فشار زیاد بخار در دماهای بالا استفاده می کند اما اتو کشی پارچه های ضخیم تولید شده از مواد طبیعی و کتان سخت تر خواهد بود و نیاز به بخار اضافه و پرشدت تر از حالت عادی دارد . وقتی لباس را برای اتوکشی روی اتوپرس قرار می دهید ، باید مطمئن باشد کاملا صاف است ، زیرا در غیر این صورت چین و چروک های ناخواسته روی لباس ایجاد می شود .
اتوپرس های جدید امکانات مدرن و صفحه نمایش های دیجیتالی دارند و به شما امکان می دهند به راحتی درجه حرارت را با توجه به جنس پارچه تنظیم کنید . با استفاده از کلیدهای مختلف می توانید می توانید درجه حرارت مورد نیاز برای اتوکشی را کنترل کنید . مخزن آب دستگاه نیز دارای نشانگرهایی است که مقدار آب باقی مانده را نشان می دهد و دیگر نیازی به بازکردن  درپوش نخواهد بود . بعضی از مدل های اتوپرس به اندازه کافی آب در تانک خود دارند و می توانید تا یک و نیم ساعت اتو کشی کنید ؛ بدون این که نیازی به پرکردن مخزن داشته باشید . گاهی حجم مخزن آب اتو پرس به یک لیتر نیز می رسد .
نکاتی مفید برای خرید اتوپرس
لوازم جانبی اتوپرس :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید