iTech news
iTech news

شیائومی می 6 مجهز به اسنپدراگون 835 از مرز ۲۱۰

شیائومی می 6 مجهز به اسنپدراگون 835 از مرز ۲۱۰

شیائومی می 6 مجهز به اسنپدراگون 835 از مرز ۲۱۰ هزار امتیاز در انتوتو گذشت
اخیرا شایعاتی در فضای اینترنت منتشر شده است که گوشی‌های گلکسی اس ۸  و شیائومی می ۶، اولین گوشی‌هایی هستند که از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در آن‌ها استفاده خواهد شد.
اکنون نتایج یک بنچمارک انتوتو در اینترنت منتشر شده است که گفته‌ می‌شود مربوط به Xiaomi Mi 6 هستند. این نتایج خارق‌العاده هستند و قدرت بالای گوشی مورد نظر را نشان می‌دهند. اگرچه این نتایج به‌صورت رسمی از وب‌سایت انتوتو منتشر نشده است، اما منبع خبر ادعا می‌کند آن‌ها امتیازهای واقعی Antutu هستند. بنچمارک منتشرشده، امتیازی بالاتر از ۲۱۰ هزار را برای گوشی می ۶ نشان می‌دهد. امتیاز دقیق این گوشی ۲۱۰,۳۲۹ است که در صورت صحیح بودن خبر، بالاترین امتیازی خواهد بود که توسط یک گوشی هوشمند کسب شده است. این امتیاز در صورت تأیید شدن، گواهی بر ادعای استفاده از اسنپدراگون ۸۳۵ در محصول جدید شیائومی  است.

در حال حاضر هیچ گوشی هوشمندی امتیاز حتی نزدیک به این عدد نیز دریافت نکرده است. در حال حاضر قوی‌ترین گوشی هوشمند در بنچمارک انتوتو، آیفون ۷  پلاس است که با استفاده از پردازنده Apple A10 توانست بنچمارک ۱۸۳,۰۰۰ برای خود ثبت کند. رتبه بعدی متعلق به OnePlus 3T است که با استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ به امتیاز ۱۶۳,۰۰۰ دست یافت.
زمان عرضه Xiaomi Mi 6، ماه فوریه عنوان شده است و کاربران زیادی منتظر این زمان هستند تا قدرت واقعی پرچم‌دار سال ۲۰۱۷ شرکت چینی را ببینند. نظر شما چیست؟ آیا نتایج منتشرشده واقعا به شیائومی می ۶ تعلق دارند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید