بررسی خودرو
بررسی خودرو

رونمایی از دو خودروی مفهومی جدید ولوو ولوو از

رونمایی از دو خودروی مفهومی جدید ولوو 
 ولوو از

رونمایی از دو خودروی مفهومی جدید ولوو
ولوو از دو خودروی مفهومی با نام‌های 40.1 و 40.2 بر روی یک پلتفرم مشترک با نام CMA رونمایی کرد.
همانطور که گفتیم، شرکت خودروسازی ولوو به طور رسمی از این دو کانسپت خود پرده برداری کرده است، ولی در گزارشات آمده که این دو خودرو به احتمال زیاد پیش نمایشی از مدل‌های جدید سری 40 خواهد بود که برای دو مدل ولوو S40 و ولوو XC40 آماده شده است.
در قدم اول برای قسمت نیرو محرکه، گفته شده که شرکت خودروسازی ولوو از سیستم محرکی پلاگین هیبریدی با یک پیشرانه درون سوز 3 سیلندر متصل به جعبه دنده‌ای 7 سرعته اتوماتیک دوکلاچه استفاده خواهد کرد که در کنار آن باید یک موتور تمام الکتریکی را هم اضاف کرد. گفتنی است که برنامه تولید این دو خودرو برای سال 2017 میلادی برنامه ریزی شده که قطعاً تا رسیدن به این زمان تعیین شده تغییراتی را در قسمت‌های مختلف این دو خودرو شاهد خواهیم بود.
در طراحی ظاهری ولوو 40.1 و ولوو 40.2 هم تفاوت‌های زیادی دیده می‌شود که بیشتر مربوط به جزییات چهره آرایی آن است. در این خصوص می‌توان در چراغ‌های پیشانی، اندکی در جلوپنجره و به صورت گسترده در مجموعه سپر هر دو خودرو تفاوت‌هایی را مشاهده کرد، کما اینکه قسمت عقبی کانسپت 40.1 به صورت خودروهای شاسی بلند طراحی شده و کانسپت 40.2 هم به صورت خودروهای تقریباً نیمه سدان.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید