مسیر سبز
مسیر سبز

زورگیر پیرمردهای پایتخت بازداشت شد خبرگزاری ایسنا: سرهنگ علی

زورگیر پیرمردهای پایتخت بازداشت شد
خبرگزاری ایسنا:  سرهنگ علی کبودوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر در هجدهم مهرماه امسال در حال گشت‌زنی در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد بودند که مردی به نام «مجید» به آنها مراجعه کرد و اعلام داشت توسط دو مرد جوان مورد زورگیری قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه «مجید» در ادامه اظهارات خود عنوان داشت که در حال تردد در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد بوده که دو جوان جلوی او را گرفته و قصد زورگیری از او را داشتند، گفت: این فرد اعلام داشت که با مقاومت وی، این دو جوان پس از مجروح کردنش از ناحیه پا، فرار کردند.

رییس کلانتری 153 شهرک ولیعصر با بیان اینکه «مجید» در ادامه اظهاراتش عنوان داشت که دو مرتبه مشاهده کرده که این دو جوان جلوی پیرمردانی را در ایستگاه تاکسی گرفته و پس از زورگیری به داخل زمین‌های خاکی پاسگاه نعمت‌آباد رفته‌اند، گفت: ماموران به همراه شاکی، سریعا به محل مراجعه و موفق به دستگیری یکی از سارقان به نام «سهیل» شدند که پس از ارجاع این فرد به کلانتری، او معترف شد که به همراه فردی به نام «سعید» اقدام به زورگیری از مردم می‌کرده‌اند.

کبودوند با بیان اینکه «سهیل» در اعترافاتش مدعی شد که مکان «سعید» را نمی‌داند، گفت: با این حال پرونده‌ای در راستای زورگیری این افراد ایجاد و تحقیقات ادامه دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید