مسیر سبز
مسیر سبز

اندیشه فولادوند این روزها چه می کند؟ خبرگزاری ایسنا:

اندیشه فولادوند این روزها چه می کند؟
خبرگزاری ایسنا: اندیشه فولادوند گفت: در حال حاضر مشغول کارم روی آلبوم جدیدم هستم.

این هنرمند در گفت‌و گویی ضمن بیان این مطلب افزود: در خصوص جزئیات این آلبوم فعلا نمی‌توانم صحبت کنم اما پیش‌بینی خودم این است که وقت زیادی را از من خواهد گرفت.

وی در خصوص کتاب شعر جدیدش نیز گفت: این کتاب در نمایشگاه کتاب تهران با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد و ما از استقبال مخاطبان از این کتاب غافلگیر شدیم.

فولادوند در خصوص فعالیت‌های سینمایی خود نیز گفت: هم اکنون دو فیلم در نوبت اکران دارم که احتمالا در عید فطر به اکران عمومی خواهند رسید.

این بازیگر سینما در خصوص فعالیت‌های سینمایی جدیدش نیز تصریح کرد: از اسفند سال گذشته به دلیل از دست دادن چند تن از عزیزانم کار جدیدی را قبول نکردم و بیشتر درگیر مراسم عزاداری و سوگواری بودم.

وی که چندی پیش به مناسبت نکوداشت رضا کیانیان به مشهد سفر کرده بود در خصوص نقش و جایگاه کیانیان در جامعه هنری ایران اظهار کرد: هنرمندان در تمام جوامع به آگاهی مردم کمک می‌کنند و رضا کیانیان صاحب چنین موقعیتی است.

فولادوند خاطر نشان کرد: بسیاری از هم نسلان من توفیق همکاری مستقیم با ایشان را نداشته‌اند اما آموختن از چنین اساتید بزرگی نیاز به همکاری مستقیم ندارد و ما به عنوان مخاطبان آثار ایشان نیز می‌توانیم از ایشان بیاموزیم.

این بازیگر سینما عنوان کرد: کیانیان فقط یک بازیگر درجه یک نیست بلکه یک هنرمند به تمام معنا به شمار می‌رود که در شاخه‌های مختلف هنر از جمله ادبیات، مجسمه‌سازی، نقاشی و ... ورود پیدا کرده و در همگی درخشیده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید