هر روز!
هر روز!

مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر : مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر

مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر : مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر

مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر
: مسابقه گریاندن نوزادان! +تصاویر
مجله  : امسال بیش از ۱۰۰ نوزاد به همراه پدرانشان در این رقابت سالانه شرکت کردند؛ پدران این نوزادان که ورزشکاران سنگین وزن «کشتی سومو» (کشتی سنتی ژاپن) هستند، باید به هر طریقی که شده گریه کودکانشان را دربیاورند تا پیروز این مسابقه شوند! «جشنواره ناکی زومو» حدود ۴۰۰ سال است که در ژاپن برگزار می شود و بر اساس این باور که گریه کردن برای سلامت نوزاد مفید بوده تا به امروز به کار خود ادامه داده است.
به گزارش : در این جشنواره اگر پدران موفق به گریاندن نوزادان خود نشوند، داوران با پوشیدن ماسک های سنتی و درآوردن صداهای عجیب و غریب این وظیفه را بر عهده می گیرند. این مسابقه امسال با ۱۲۰ نوزاد در معبد «سنسویی» توکیو برگزار شد و تماشاگران تلاش بانمک پدران برای درآوردن اشک کودکان را تماشا کردند! مردان کشتی گیر در این مسابقه فرزندانشان را به آرامی تکان می دهند و داوران مرتب فریاد می زنند: «گریه کن!»

این رقابت در سراسر ژاپن با قوانین مختلف برگزار می شود و بلندترین صدای گریه برنده آن است. در برخی از مناطق ژاپن، نوزادی که زودتر از همه گریه می کند، بازنده اعلام می شود. طبق آیین سنتی و مذهبی ژاپن این گریه کردن ها نه تنها بد نیستند که باعث می شوند ارواح شیطانی از کالبد نوزادان بیرون بیایند! 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید