هر روز!
هر روز!

آزمایش استخراج رنگ از عکس ها : امروز ما میخوایم

آزمایش استخراج رنگ از عکس ها 
 : امروز ما میخوایم

آزمایش استخراج رنگ از عکس ها
: امروز ما میخوایم یک آزمایش سرگرم کننده استخراج رنگ از تصاویر رو با شما به اشتراک بزاریم ، این یک ایده جالبه اینکه ما یه سری پالت های رنگی و یه عکس داریم که وقتی کاربر روی استخراخ رنگ کلیک میکنه رنگ های که درون عکس دارای توالی رنگ بیشترین استخراج میشن و درون پالت ها قرار میگیرن و بعد عکس مورد نظرمون سیاه و سفید میشه که یه کار جالبیه به نظرم . ما از پلاگین Vibrant.js برای استخراج رنگ های با توالی زیاد استفاده میکنیم همینطور از CSS Filters برای ایجاد افکت سیاه و سفید که زمانی که رنگ ها استخراج شدن تصویر سیاه و سفید بشه و همچنین از یک پرده ساده و اسلاید برای تغییر عکس ها استفاده می کنیم . 
به گزارش : توجه : این آزمایش با برخی از خواص های css انجام شده که ممکنه در مرورگرهای قدیمی کار نکنه مثل (CSS Animations, CSS Filters).
ادامه مطلب مطالب مرتبط ترفند تغییر رنگ عکس ها در فتوشاپ گل سوسن جذاب در رنگ های مختلف پورشه زیبای نارنجی رنگ در تهران گدازه های آبی رنگ آتشفشانی! نقاشی های طبیعی از چشم و لب با مداد رنگ (عکس)
عناوین این بخش از توسط موتورهای جستجو از دانشنامه ها باز نشر میگردد چنانچه موردی بر خلاف موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید ما را مطلع نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید