مسیر سبز
مسیر سبز

خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» خشایار اعتمادی در

خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن» 
 خشایار اعتمادی در

خشایار اعتمادی «تو محکومی به برگشتن»
خشایار اعتمادی در ادامه انتشار آلبوم «باید به تو برگردم»، آلبوم جدیدی را راهی بازار موسیقی می‌کند که «تو محکومی به برگشتن» نام دارد.

 وی با اعلام این خبر و با بیان اینکه آلبوم جدیدش‌‌ همان روند آلبوم قبلی را دنبال کرده است، گفت: «در واقع یک روند و یک خط فکری است که سعی کرده‌ام‌‌ همان را دنبال کنم، با‌‌ همان گویش،‌‌ همان نگاه و در‌‌ همان فضا و حال و هواست.»

به گفته این خواننده، آلبوم «تو محکومی به برگشتن»، شامل ۱۰ قطعه بوده و هم اکنون در مرحله میکس به سر می‌برد. وی ادامه داد: هم زمان با اینکه آلبوم میکس می‌شود، برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد رفته و منتظر دریافت مجوز از سوی این وزارتخانه است.

خواننده «دلشوره» در ادامه یادآور شد: در این آلبوم با همراهی دوست خوبم رضا صادقی یک قطعه را مشترکا اجرا کرده‌ایم که عنوان آن «نمی‌دونی و می‌دونم» است.

در واقع این اولین همکاری خشایار اعتمادی با رضا صادقی است. وی که نخواست در خصوص جزییات آلبوم جدید خود حرفی بزند در باره مشخصات عمده آن اظهار داشت: آلبوم جدیدم به صورت تصویری نیز خواهد بود و درباره آن فیلم کوتاهی ساخته شده که در یک پکیج منتشر می‌شود. هر قطعه هم به صورت صوتی و تصویری یعنی به صورت vcd و audioبوده و به علاقه مندان تقدیم می‌شود.

وی که در آلبوم قبلی خود حتی با عنوانی که برای آلبومش انتخاب کرده بود به نوعی می‌خواست یک جریان سازی ایجاد کرده و به مقابله با اشعار تیره و تار و منفی برود، در این باره گفت: مضامین ترانه‌های آلبومم عاشقانه است.به نوعی سعی کرده‌ام به مقابله ترانه‌های منفی بروم و عاشقانه حرف بزنم. تلاش کرده‌ام که بتوانم به هدفی که می‌خواهم برسم. امیدوارم موفق شوم. به همین دلیل سعی کرده‌ام از اشعار موقر و محتواگرا استفاده کنم. شعر در موسیقی برای من از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی همچنین  گفت: هر زمان که مجوز آلبوم صادر شود، به فاصله یکی دو ماه آن را منتشر می‌کنم و به نظر می‌رسد تا پایان پاییز آن را به بازار بفرستم.

وی در پایان گفت: اگر صحبتی از جزییات آلبوم نمی‌کنم به این دلیل است که می‌خواهم همه اخبار پیرامون آن را همزمان با هم منتشر کنم.

وی در این آلبوم سورپرایزهای بسیاری برای علاقه مندان خود دارد.

از خشایار اعتمادی که به او لقب اولین خواننده موسیقی پاپ بعداز انقلاب را داده‌اند، پیش از این آلبوم‌های «دلشوره»، «طعنه»، «لیلا»، «عاشقی هر کی هر کی شد»، «باید به تو برگردم» و... را شنیده‌ایم. وی خود نیز در آلبوم جدیدش به آهنگسازی اقدام کرده است.

منبع: موسیقی ما باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید