هر روز!
هر روز!

روشهای رایگان برای زیبایی روشهای رایگان برای زیبایی روشهای

روشهای رایگان برای زیبایی روشهای رایگان برای زیبایی 
 روشهای

روشهای رایگان برای زیبایی
روشهای رایگان برای زیبایی
روشهای رایگان برای زیبایی : روشهای رایگان برای زیبایی
: روشهای رایگان برای زیبایی
 
به گزارش : اگر میخواهید در خرید کرمها و لوسیونهای مختلف، یا صابون و شوینده های مناسب برای پوستتان کمی صرفه جویی کنید میتوانید از بسیاری چیزهایی که در یخچال یا کابینت آشپرخانهتان خاک میخورند استفاده کنید. به این صورت هم به اقتصاد خانواده کمک میکنید و هم میتوانید برای دوستان و اطرافیان توصیه های زیبایی مناسبی داشته باشید.
 
1 دمنوش گزنه برای ناخنهای مستحکم: نوشیدن سه فنجان دمنوش گزنه در روز برای ناخنهایتان بسیار مفید است. دم کرده گیاه گزنه منبع غنی از سیلیکا است که در سامت و استحکام ناخنها و برای داشتن گیسوانی سالم و براق بسیار توصیه میشود. پیشنهاد میکنم برای خوش طعم شدن دمنوش کمی عسل به آن اضافه کنید. هر روز صبح صورتتان را با آب سرد بشویید. تکرار این عادت باعث میشود منافذ پوست بسته شده و پوستی روشن و شفاف داشته باشید.
2 دو عدد قاشق چایخوری فلزی در یخچال داشته باشید. زمانی که این قاشقها خنک هستند آنها را روی پلکهایتان قرار دهید، یک راهکار مناسب برای برطرف کردن سیاهی و پف زیر چشم. یک قطعه یخ را درون یک پارچه ضخیم
3 بگذارید و روی جوشهایتان نگه دارید تا از قرمزی، تورم و سوزش آن به حد چشمگیری بکاهید.
4 اصلا ضرر نخواهید کرد اگر یک گیاه کوچک آلوئه ورا در گوشه خانه پرورش دهید. مایع ژله ای درون گیاه آلوئه ورا برای درمان سوختگیهای سطحی و یا آفتاب سوختگی بسیار مفید است.
5 در پایان یک روز کاری بلند و خستهکننده، مستقیم به سراغ جایخی بروید و دو برش خیار خنک روی چشمهایتان بگذارید تا حلقه های سیاه دور چشمانتان از بین برود.
6 مقداری روغن زیتون را گرم کنید و به ساقه و انتهای موهایتان بمالید. سپس سرتان را بپوشانید و بعد از یک ساعت موهایتان را آب بکشید. نتیجه گیسوانی نرم و ابریشمین خواهد بود. یک ماسک صورت خانگی با جو خرد
7 شده و آب گرم بسازید و آن را روی صورتتان به صورت یکدست پخش کنید. این کار پوست شما را آبرسانی کرده و یک لایه بردار بسیار ملایم نیز هست.
8 آب لیموترش به متعادل کردن PH طبیعی پوست کمک میکند، کافیست آن را با کمی آب مخلوط کرده و با پنبه به صورت بمالید. همچنین میتوانید برای تنظیم متابولیسم بدن، روزتان را با خوردن یک لیوان آب جوش و آب لیمو شروع کنید.

9 دوش بگیرید: بخار آب گرم مجاری بینی را مرطوب کرده و باعث بازشدن گرفتگی سینوسها و برطرف شدن خشکی بینی و خارش گلو میشود. همچنین یک دوش آب گرم دردهای عضلانی شما را تسکین میدهد. یک آووکادو را بکوبید و روی صورتتان
10 بگذارید تا از آلودگی و دوده ها خلاص شوید و پوست تان را نیز تقویت کنید.
11 نارگیل پوست را چرب نگه میدارد: نارگیل حاوی اسید لوریک است که باعث ایجاد تعادل در بدن و حفظ آب در پوست میشود. میتوانید نارگیل را به صورت خام، پودر شده، شیرنارگیل و یا روغن استفاده کنید و از مزایای فراوان آن بهرهمند شوید. از جوش شیرین به عنوان لایه بردار
12 بدن استفاده کنید، تنها کافیست کمی از آن را با آب گرم مخلوط کرده و روی پوست تمیز بمالید.
13 همچنین میتوانید برای سفید شدن دندانها کمی از آن را روی مسواکتان ریخته و به آرامی روی دندانها بکشید.
14 لبهایتان را با مسواک لایه برداری کنید. برسهای ریز مسواک سلولهای مرده روی لب را از بین برده و گردش خون را در ناحیه لبها افزایش میدهند. در نتیجه قبل از استفاده از لوازم آرایش این روش را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
15 بسته به نوع پوستتان، میتوانید از خمیردندان برای درمان جای جوش و تورم و التهاب روی پوست استفاده کنید. اما ممکن است صورتتان کمی پوسته پوسته شود، پس حتما بعد از این کار از مرطوبکننده مناسب استفاده کنید. در پایان توصیه میکنیم اگر به ماده خاصی که در این مطلب اشاره کردیم حساسیت دارید بدون مشورت پزشک از آن استفاده نکنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید