iTech news
iTech news

آمازون سامانه جدید در زمینه‌ تجارت خودرو راه اندازی کرد

آمازون سامانه جدید در زمینه‌ تجارت خودرو راه اندازی کرد

آمازون سامانه جدید در زمینه‌ تجارت خودرو راه اندازی کرد
آمازون، در آخرین اقدام برای بهبود جایگاه خود در دنیای خودرو قصد دارد تا فعالیت‌هایی را درباره‌ی پژوهش‌های تجارت خودرو آغاز کند. این پایگاه خرده‌فروشی آنلاین به تازگی بخش ویژه‌ی وسایل نقلیه‌ی خود را با نام خودرهای آمازون (Amazon Vehicles) راه‌اندازی کرده است. این بخش در واقع پورتال تحقیقات در زمینه‌ی خودرو است که در آن مصرف‌کنندگان می‌توانند هزاران صفحه از جزئیات و بررسی‌های مربوط به اتومبیل‌های جدید و کلاسیک را مشاهده کنند. این در حالی خواهد بود که آن‌ها همچنین می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌ها خودروهای خود را نیز آپلود کنند.
 بر پایه‌ی اعلام کمپانی آمازون، کسانی که مشخصات وسایل نقلیه‌ی خود را آپلود می‌کنند، می‌تواند با جامعه‌ی خودرهای آمازون از طریق پاسخ دادن به سوالاتی که در مورد اتومبیل‌هایشان پرسیده می‌شود‌، تعامل داشته باشند.
 در حالی که آمازون برای ما مترادف با خرید آنلاین است، ولی پورتال تحقیقات جدید هنوز به عرصه‌ی معاملات خودرو وارد نشده است. اما واقعیت این است که اطلاعات ارایه شده در پورتال آمازون از همان نوع اطلاعاتی هستند که ما انتظار داریم از سایت‌های خرید و فروش خودروی آنلاین همانند cars.com و autotrader.com ببینیم.
 صفحات جزئیات خودروی آمازون به چند بخش با نام‌های تغییر مدل، نقاط قوت مدل و همچنین قیمت مدل تقسیم‌بندی می‌شود. همچنین صفحات دارای یک بررسی گسترده از مدل نیز هستند و به طور اجمالی به بیان ویژگی‌های وسیله‌ی مذکور می‌پردازند. فراتر از قطعات
 افرادی که از این سایت استفاده می‌کنند، به راحتی می‌توانند میزان کیفیت ظاهری یک وسیله‌ی نقلیه خاص را در صفحه‌ی جزئیات در جداول منظم و سازماندهی شده‌ای مشاهده کنند که این صفحات نشان‌دهنده‌ی قیمت، کارکرد و ساختارهای داخلی و خارجی هستند.
Amazon Vehicles  به عنوان یک شکل جدید از فروشگاه خودروی آمازون (Amazon Automotive store) است. فروشگاه خودروی آمازون در نقش یک بازار برای قطعاتی که آمازون به فروش رسانده و برای مشتریان خود ارسال می‌کند و همچنین قطعات کارکرده‌ی ارائه شده توسط سایر افراد عمل می‌کند؛ در واقع همان کاری که Amazon.com برای محصولات غیر صنعت خودرو انجام می‌دهد.
 آمازون با یک روند آهسته و پیوسته در حال باز کردن جایی برای خود در بازار خودرو و تجارت‌های خودرویی است. اعلام خبر آغاز به کار Amazon Vehicles در حالی رخ می‌دهد که چندی پیش، هیوندای یک برنامه‌ی تست رانندگی محدود را در کالیفرنیا از طریق آمازون پرایم ناو (Amazon Prime Now) راه اندازی کرد. گفتنی است که این بخش در رابطه با تحویل مواد غذایی و کالاهای خانگی شناخته شده است. درباره‌ی تست هیوندای
هیوندای موتور آمریکا با همکاری آمازون، یک برنامه‌ی تست رانندگی را برای الانترا ۲۰۱۷ در لس آنجلس و اورنج کانتی کالیفرنیا همکاری به انجام رسانده است. مردم می‌توانند رانندگی‌های ۴۵ دقیقه‌ای تا ۶۰ دقیقه‌ای برای خود رزرو کنند. این برنامه که با نام «با پرایم ناو رانندگی کنید.» (Prime Now. Drive Now) شناخته می‌شود به تازگی و در ماه گذشته در آخر هفته‌ها برگزار شده است.
 هیوندای اعلام کرده است که خودروهای رزرو شده را به در منزل فرد، دفتر و یا حتی کافی‌شاپ‌های محلی تحویل داده است. آدام گوئتش (Adam Goetsch)، مدیر بخش خودرو در آمازون در بیانیه‌ای گفت: هدف ما این است که مشتریان را در طول یکی از مهم‌ترین خریدهای زندگی که نیاز به تحقیق زیادی نیز دارد یاری کنیم و آن‌ها از تصمیماتی که می‌بایست در هر گام از خرید بگیرند، آگاه سازیم. Amazon Vehicles یک منبع عظیم برای مشتریانی است که علاقه‌مند به کسب اطلاعات درباره‌ی خودرو بوده یا اینکه به دنبال یک انتخاب گسترده از قطعات و لوازم جانبی باشند. همه‌ی این موارد در کنار امکان آشنایی با معلومات، نظرات و تجربه‌های سایر مالکان خودرو در جامعه‌ی مشتریان آمازون می‌تواند کیفیت این بخش را بهبود بخشد. دامنه‌های مورد استفاده
هدف ما این است که مشتریان را در طول یکی از مهم‌ترین خریدهای زندگی که نیاز به تحقیق زیادی نیز دارد یاری کنیم و آن‌ها از تصمیماتی که می‌بایست در هر گام از خرید بگیرند، آگاه سازیم. Amazon Vehicles یک منبع عظیم برای مشتریانی است که علاقه‌مند به کسب اطلاعات درباره‌ی خودرو بوده یا اینکه به دنبال یک انتخاب گسترده از قطعات و لوازم جانبی باشند. همه‌ی این موارد در کنار امکان آشنایی با معلومات، نظرات و تجربه‌های سایر مالکان خودرو در جامعه‌ی مشتریان آمازون می‌تواند کیفیت این بخش را بهبود بخشد.
 آمازون در حال حاضر دارای چندین نام دامنه است که می‌تواند برای این پورتال تحقیقات جدید به کار رود. آمازون در ژانویه‌ی امسال، شش دامنه‌ی مرتبط با مضمون خودرو خریداری کرده است. از جمله آن‌ها می‌توان به Amazon.Cars، Amazon.Car و Amazon.Auto اشاره کرد. در حال حاضر، این دامنه‌ها افراد را به مرکز قطعات خودروی آمازون هدایت می‌کنند.
 همچنین سایت خرید و حراج آنلاین eBay یک دامنه‌ی خودرویی به ثبت رسانده است. این سایت با استفاده از eBay.Cars کاربران را به eBay Motors هدایت می‌کند. مایک آمبروز مدیر عملیات رجیستری XYZ، که مسئول پسوندهای Cars و Car به شما

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید