هر روز!
هر روز!

توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا توییتر محبوب

توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا توییتر محبوب

توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا
توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا : توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا یک نظر سنجی جدید نشان می دهد که توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا بوده و از این نظر از فیسبوک پیشی گرفته است.
: توییتر محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در آمریکا
به گزارش : نتایج یک نظرسنجی جدید حاکی از آن است که توئیتر پرطرفدارترین شبکه اجتماعی بین نوجوانان آمریکایی است و محبوبیت آن از فیسبوک پیشی گرفته است. بر اساس این نظرسنجی، نوجوانان آمریکایی با استفاده از توئیتر اولویت های خود را به روز کرده اند، در حالی که شاید کمتر دکمه لایک شبکه اجتماعی فیسبوک را زده باشند.
نتایج تحقیقات شرکت مالی Piper Jaffray از نوجوانان آمریکایی حاکی از آن است که 26 درصد از آنها توئیتر را مهمترین شبکه اجتماعی قلمداد می کنند و فقط 23 درصد از نوجوانان از شبکه اجتماعی فیسبوک استفاده می کنند؛ این رقم در مقایسه با سال گذشته 10 درصد کمتر است.
این یافته ها حدود یک هفته پس از آن منتشر شده اند که توئیتر اعلام کرد قصد دارد یک میلیارد دلار از سهام خود را به صورت عمومی عرضه کند، امری که از رشد قابل توجه این شرکت حکایت می کند.
توئیتر هم اکنون 218 میلیون کاربر فعال و سال گذشته درآمدی معادل 316 میلیون دلار داشت.
اما جین مونستر، تحلیل گر ارشد شرکت Piper Jaffray می گوید که فیسبوک هنوز یکی از موفق ترین تارنماهای شبکه اجتماعی است و با خرید هوشمندانه اینستاگرام هنوز تا حد زیادی یکی از بهترین ابزارهای تبادل عکس و به اشتراک گذاشتن کلیپ های ویدئویی محسوب می شود.
وی می گوید: اینستاگرام نقش مهمی در تبادل عکس و ویدئو برای فیسبوک داشت و احتمالا یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با فیسبوک محسوب می شود.
به گزارش صدای آمریکا، توئیتر و فیسبوک و اینستاگرام هنوز در مقایسه با سایر تارنماهای شبکه های اجتماعی بین نوجوانان آمریکایی محبوب ترین و پرطرفدارترین هستند.
کمتر از 10 درصد نوجوانان آمریکایی از تامبلر، گوگل پلاس و یا تارنماهای دیگر استفاده می کنند.
/ ایسنا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید