مسیر سبز
مسیر سبز

بازگشت مهدوی‌کیا به پرسپولیس مهدی مهدوی‌کیا در مسابقه پرسپولیس

بازگشت مهدوی‌کیا به پرسپولیس
مهدی مهدوی‌کیا در مسابقه پرسپولیس - سپاهان به ورزشگاه آزادی رفت تا شایعه پرسپولیسی شدنش را جدی‌تر کند. او در ورزشگاه آزادی با استقبال تعداد قابل توجهی از تماشاگران هم مواجه شد. مهدوی‌کیا که پیش از این هم اعلام کرده بود دوست دارد سال بعد در پرسپولیس بازی کند، می‌گوید هنوز مذاکره‌ای برای بازگشت به پرسپولیس نداشته و اگر هم حرفی زده، تنها علاقه شخصی‌اش را بیان کرده. مهدوی‌کیا منتظر تمام شدن جام حذفی است تا ببیند در فصل نقل و انتقالات چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

*مسابقه پرسپولیس - سپاهان چطور بود؟

بازی که در مجموع زیاد جالب نبود. دو تیم با احتیاط بازی می‌کردند. نیمه اول که اصلا خوب نبود. تیم‌ها با احتیاط بازی می‌کردند و این روی مسابقه تاثیر گذاشته بود. وقتی نیمه اول تمام شد می‌شد حدس زد که مسابقه به ضربات پنالتی می‌کشد. پیش‌بینی این موضوع زیاد سخت نبود.

*در ضربات پنالتی چه نتیجه‌ای را پیش‌بینی می‌کردی؟

وقتی هادی عقیلی، بهترین پنالتی‌زن سپاهان ضربه‌اش را خراب کرد نشان داد سپاهانی‌ها روحیه لازم را ندارند. هواداران پرسپولیس هم زیاد بودند و جو ورزشگاه به سود پرسپولیس بود. کلا جو مسابقه و ورزشگاه به سود پرسپولیس بود.

*قلعه‌نویی گفته هر وقت پنالتی می‌شود من می‌ترسم چون دو جام را با پنالتی از دست داده‌ام. یکی جام ملت‌های آسیا که مهدوی‌کیا پنالتی خراب کرد و یکی هم همین جام حذفی که عقیلی پنالتی خراب کرد.

به هر حال بهترین پنالتی‌زن‌ها هم خیلی وقت‌ها پنالتی خراب کرده‌اند. وقتی مسابقه به پنالتی می‌کشد، 50 - 50 است. ممکن است هر اتفاقی بیفتد.

*فکر می‌کنی به پرسپولیس برمی‌گردی؟

مشخص نیست. کسی با من صحبت نکرده. اتفاقات نقل و انتقالات مهم است.

*اگر پرسپولیس نشد، ممکن است به اروپا برگردی؟ مدیر برنامه‌هایت گفته نام مهدوی‌کیا نام کوچکی در فوتبال آلمان نیست.

گفتم که. اتفاق تازه‌ای نیفتاده. هنوز چیزی مشخص نیست.

*تعطیلات را چه کار می‌کنی؟           

چند روز که اراک در روستای پدری‌ام بودم. رفته بودم به پدرم سر بزنم. چند روزی استراحت کردیم. الان هم منتظر امتحانات دخترم هستم که تمام شود. بعد هم یک مسافرت در پیش خواهم داشت.

*احتمالش هست برای تفریح هم که شده به آلمان بروی؟

قطعا یکی از برنامه‌هایم سفر به آلمان است.

منبع: خبرآنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید