هر روز!
هر روز!

آمادگی برای واگذاری زمین به بخش خصوصی/ ۹ میلیارد تومان سهم

آمادگی برای واگذاری زمین به بخش خصوصی/ ۹ میلیارد تومان سهم

آمادگی برای واگذاری زمین به بخش خصوصی/ ۹ میلیارد تومان سهم اعتبار شهرک های منطقه کاشان
: آمادگی برای واگذاری زمین به بخش خصوصی/ ۹ میلیارد تومان سهم اعتبار شهرک های منطقه کاشان
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازکاشان اول؛ محمدجواد بگی امروز در نشست بررسی مشکلات شهرک‌های صنعتی کاشان با حضور صاحبان صنایع در کاشان و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تامین هزینه خدمات به شهرک‌های صنعتی گفت: آمادگی لازم را برای واگذاری زمین به بخش خصوصی برای تاسیس مراکز تجاری و تفریحی و تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه داریم.
به گزارش : رئیس شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با بیان اینکه اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان برای شهرک‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل در نظر گرفته شده است، افزود: 800 میلیون تومان اعتبار برای تصفیه‌خانه و جمع‌آوری فاضلاب و 760 میلیون تومان در خصوص به‌سازی معابر و جدول‌گذاری این شهرک اختصاص یافته است.
وی ضمن اشاره به توسعه شبکه گازرسانی به شهرک‌های منطقه کاشان و آران و بیدگل خاطر نشان کرد: مبلغی بالغ بر دو میلیارد و 650 میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.
بگی تصریح کرد: در مورد خرید آب دو میلیارد و 900 میلیون تومان، خرید خودرو آتش‌نشانی 650 میلیون تومان و شبکه مخابراتی با فیبر نوری مبلغی بالغ بر 580 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
وی ابراز کرد: اولین ساختمان اداری در شهرک صنعتی امیرکبیر با مساحت 500 متر مربع شامل سالن‌های پذیرایی و اداری اقامتی به همت این شرکت تاسیس می‌شود.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید