مسیر سبز
مسیر سبز

انتقاد شدید بازیکن فصل گذشته پدیده ایسنا: بازیکن فصل

انتقاد شدید بازیکن فصل گذشته پدیده
ایسنا: بازیکن فصل گذشته تیم پدیده خراسان گفت: متاسفانه با وجود طلبی که از باشگاه داریم آقایان حتی پاسخ تماس‌های‌مان را نمی‌دهند.

عباس پورخسروانی منطقه خراسان، درباره طلبش از باشگاه پدیده بیان کرد: پول قراردادم با باشگاه پدیده تسویه شده‌ است اما پول پاداش صعود به لیگ برتر را با وجود این‌که 3ماه از صعود تیم فوتبال پدیده به لیگ برتر می‌گذرد به ما نداده‌اند.

پورخسروانی خاطرنشان کرد: نکته جالب توجه این است که در باشگاه هیچ‌کس هم پاسخ‌گو نیست. وطن‌خواه مدیرعامل باشگاه، جواب تماس‌های‌مان را نمی‌دهد، سرپرست جدید باشگاه را هم نمی‌شناسم و به امور مالی هم که زنگ زدم گفت در باشگاه تصمیم‌گیرنده نیست. به من گفتند این روز‌ها در حال تیم بستن هستیم و به همین دلیل است که پول شما را نمی‌دهیم اما اگر ما نبودیم الان پدیده در لیگ برتر بود که بخواهد تیم ببندد؟

بازیکن سابق تیم فوتبال پدیده با اشاره به رفتار مسئولان باشگاه پدیده گفت: از وقتی تیم به لیگ برتر صعود کرد، آقایان به خود حتی زحمت تماس و خسته‌نباشید گفتن هم ندادند. به احتمال زیاد فردا یا پس‌فردا به فدراسیون برویم تا شرایط را برای رسیدن به حق‌مان بررسی کنیم.

پورخسروانی با یادآوری زحماتی که سال گذشته، بازیکنان و کادرفنی پدیده برای لیگ برتری شدن این تیم کشیدند، افزود: ما تیمی را که از صفر شروع کرده‌ بود را در 8ماه لیگ برتری کردیم، کاری که 5سال بود کسی نتوانسته‌ بود در مشهد انجام دهد؛ کم‌لطفی است که همه چیز ناگهان فراموش شود.

وی در رابطه با ادامه همکاری با باشگاه پدیده تصریح کرد: من با میثاقیان به این تیم آمدم. حرف‌های زیادی زده می‌شود مبنی بر این‌که پدیده من را نخواسته یا مسائل دیگری که همه می‌گویند. فقط در پاسخ باید بگویم که اگر تیم سال گذشته ما حفظ می‌شد و 2 یا 3 بازیکن به تیم اضافه می‌شدند، شک نکنید که این تیم مدعی می‌شد.

پورخسروانی با اشاره به آمار فوق‌العاده میثاقیان در آوردن تیم‌ها به لیگ برتر گفت: من هنوز هم از کنار رفتن میثاقیان شوکه‌ام. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که به یک‌باره همه چیز تغییر کرد. میثاقیان تیمی که خودش درست کرد و بالا آورد را دوست داشت اما باید ببینید با او چه کردند که شرایط برایش سخت شد و از تیم رفت.

وی در رابطه با پیشنهاد‌هایش برای سال آینده بیان کرد: از یکی دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم اما تصمیم دارم به جایی بروم که میثاقیان سرمربی‌اش باشد، برای همین منتظرم تا میثاقیان تیمش را انتخاب کند. خوشبختانه میثاقیان با آن آمار مثال‌زدنی همیشه خریدار دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید