بررسی خودرو
بررسی خودرو

تصاویر بدون پوشش الانترا منتشر شد تصاویری جاسوسی بدون

تصاویر بدون پوشش الانترا منتشر شد 
 تصاویری جاسوسی بدون

تصاویر بدون پوشش الانترا منتشر شد
تصاویری جاسوسی بدون پوشش از نسل جدید هیوندای الانترا پیش از معرفی رسمی این محصول در نمایشگاه بین المللی لس آنجلس 2015، توسط کارکنان شرکت هیوندای و در داخل خود کارخانه هیوندای منتشر شد که سه نمای جلو، نیم رخ و عقب و صد البته نمای داخلی آن را به نمایش گذاشته و عملا برنامه هیوندای را برای معرفی این محصول در نمایشگاه خراب کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر به این محصول جدید شرکت کره‌ای هیوندای بپردازیم.
در قدم اول به بررسی طراحی این محصول می‌پردازیم تا بعد از آن صحبتی کوتاه هم در رابطه با شایعات حواشی آن داشته باشیم. در یک کلام می‌توان گفت که چیزی در نسل جدید هیوندای الانترا نمانده که تغییر نکرده باشد، به این صورت که در قسمت جلویی اتومبیل به جای استفاده از جلوپنجره نسبتا ساده، حالا از یک جلوپنجره مشبک بزرگ شش ضلعی استفاده شده که به دور آن نوارهایی کرومی کشیده شده است، ولی این جلوپنجره همچون جلوپنجره‌های محصولات آلفارومئو یا استون مارتین و یا ب.ام.و تبدیل به یک نماد شده و در این اواخر هم بر روی تمامی محصولات هیوندای نصب شده است و دیگر نوآوری و جذابیتی حتی در نگاه اول ندارد. چراغ‌های اصلی روشنایی هم کشیده‌تر، ولی ساده‌تر از قبل طراحی شده و دیگر آن خطوط منحنی چشم نواز در آن دیده نمی‌شود، ولی در زیر مجموعه قاب چراغ‌ها، از چراغ‌های جدید مه شکن استفاده شده که توسط قابی بزرگ چند منظوره احاطه شده‌اند. در قسمت عقبی خودرو هم با توجه به این که هیوندای الانترا قصد ورود به یک نسل جدید را دارد، ولی تقریبا از همان فرم بدنه سابق برای نسل جدید هم استفاده شده است، اما در لابه‌لای آن از چراغ‌های جدید تمام LED بزرگ دوتکه استفاده کرده است.
در خصوص مشخصات فنی هم اطلاعاتی در دسترس نیست، ولی به احتمال زیاد از یک پیشرانه 1.6 لیتری 175 اسب بخاری استفاده خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید