هر روز!
هر روز!

برنامه ریزی برای تناسب اندام درسال 2014 برنامه ریزی برای

برنامه ریزی برای تناسب اندام درسال 2014 برنامه ریزی برای

برنامه ریزی برای تناسب اندام درسال 2014
برنامه ریزی برای تناسب اندام درسال 2014 : برنامه ریزی برای تناسب اندام درسال 2014

: امسال اندام خود را به بهترین و ایده آل ترین شکل خود برسانید ،امسال سال عمل است.برای سال نوین برنامه ریزی کنید و روش های نوین را امتحان کنید .
به گزارش : امسال برنامه ای بریزید که بدنتان حسابی درگیر شود و روحتان فعال شود و حس ماجراجویی خود را تقویت کنید. برای شروع کار، از خود این را بپرسید: چه کار کنم که بیشتر به من خوش بگذرد؟ و بعد از آن ایده های فوق العاده خود را عملی کنید .

حس ناتوانی درونی خود را خاموش کنید و به سراغ چالش هایی بروید که همیشه دوست داشتید تجربه کنید. موج سواری، موتورسواری کوهستان و… شجاعت در درونتان نهفته است.
یک هدف انتخاب کنید. چیزی را انتخاب کنید که همه عمر می خواستید و آرزویش را داشتید، هر چیزی که تا بحال انجام نداده اید. به نظر دیگران گوش دهید. احتمالا شما را تشویق می کنند و شجاعتتان را نیز تحسین خواهند کرد. به یاد داشته باشید که بیرون رفتن از منطقه آسایش ممکن است کمی ترسناک باشد. به عقیده خانم سوزان بایلی نویسنده کتاب ” you love Live a Life” به انجام رساندن تجربه ای که از زندگی می خواهید بیش از آن می ارزد.

بازی هایی پیدا کنید که حالت ورزشی دارا باشند تا هم زمان عرق کنید: مثل کلاس رقص، دوچرخه سواری شبانه و….
بدنسازی باید برایتان جالب باشد و لبخند روی لبها بنشاند. از کلاسهای رقص زومبا و ایروبیک می توانید لذت برید. در ورزشی که مهارت دارید به لیگ بزرگسالان بپیوندید مثل تنیس ، والیبال ، فوتبال یا کیکبال. مسابقه های شبانه را امتحان کنید مثل: دوچرخه سواری در شب …

سعی کنید با ثبت نام در ورزشهایی که برایتان مشکل به نظر می رسند ، تعریف دوباره ای از آن ورزشها بسازید : ورزشهایی مثل: مسابقات سه گانه(شنای 1.5 مایل ، دوچرخه سواری 12 مایل و دوی 3 مایل)
اگر ورزش سه گانه برایتان مناسب نیست، به سراغ ورزش دوچرخه سواری ( 100 مایل) ، duathlon ( فاقد شنا) و یا دوی فوق ماراتن بروید. به باشگاه های محلی بروید که اردو و برنامه های ورزشی مختلفی از قبیل یوگا داشته باشد. اگر مسابقات انفرادی را ترجیح می دهید، می توانید نیروی خود را با یک ورزش نوین مثل battle ropes ، و kettlebells ، plyo box تقویت کنید.

اشتیاق و اعتماد به نفس خود را با آموزش دادن چیزی که دوست دارید زیاد کنید، مثل یوگا، پیلاتس یا زومبا.
اگر مدرک مربیگری ندارید، می توانید در برخی نشست ها و سمینارهای ورزشی یوگا شرکت کنید سایتهای ورزشی معتبر به شما کمک می کنند که در جریان آخرین تمرینات قرار بگیرید. اگر هر روز آنها را تمرین کنید ، اندامتان بهتر هم می شود. با مطالعه کردن در کنار ورزش خود را قویتر کنید( کتابهایی مثل B.K.S. Iyengar Yoga: The Path to Holistic Health)

برای کشف مناطق نوین، باید شکل متناسبی داشته باشید. برنامه ریزی کنید ( تمرین کنید) تا به رویایتان برسید.
مسیر پیاده روی و راه رفتن باعث می شود بتوانید از زیباترین مناظر دنیا لذت ببرید. به راه های دور بروید و از غذاهای محلی و مکان های عجیب و غریب آنجا لذت ببرید. فستیوال 4 روزه یوگا Wanderlust ، کلاسهایی فراموش نشدنی هستند: موسیقی زنده ، سخنرانی های الهام بخش و فعالیتهای سرگرم کننده در فضای باز در مکانهای نفس گیر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید