مسیر سبز
مسیر سبز

ترافیک عابر بانک‌ ها مردم را سرگردان کرد! خبرگزاری

ترافیک عابر بانک‌ ها مردم را سرگردان کرد!
خبرگزاری ایسنا:  انجام اموربانکی در روزهای پایانی سال، گذر از هفت‌خان رستم است؛ این روزها از جلوی هر بانکی که می‌گذریم، با صف‌های طویل مقابل دستگاه‌های خودپرداز، ازدحام مردم در شعب و کارمندان خسته و کم حوصله‌ای مواجه می‌شویم که سخت در تلاشند تا جوابگوی تعداد بالای مراجعان باشند.

افزایش حجم تراکنش‌های بانکی در روزهای پایانی سال، امکان بروز خطا در انتقال وجوه را دوچندان می‌کند؛ آن هم خطاهایی که تاوانش را مردم می‌پردازند.

با توجه به مشکلات موجود برای مراجعه کنندگان به خودپردازها و نبود اسکناس و همچنین جوابی که برخی شعب به مشتریان می دهند و عنوان می کنند نقدیندگی موجود نیست به نوعی مردم را در روزهای پایانی سال دچار سر درگمی کرده است طبق آخرین نشستی که در بانک مرکزی برگزار شد عنوان گردید که برای تامین نقدیندگی هیچ گونه مشکلی در پایان سال وجود نخواهد داشت و بانک‌ها با مشکلی مواجه نمی‌شوند اما با این وجود می‌بینیم که در آخرین روز کاری مردم با مشکلاتی مواجه شده و بانک‌ها تنها به این پاسخ که نقدیندگی نداریم اکتفا می‌کنند.

همچنین این اتفاقات در حالی امسال هم روی داده که قبلا بانک مرکزی به‌جدیت اعلام کرده بود مانع از بروز هرگونه اشکالی در شبکه شتاب و خدمات‌دهی بانک‌ها خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید