مسیر سبز
مسیر سبز

جزییات جدید از اختلاس 1000میلیاردی در شستا رئیس کمیته

جزییات جدید از اختلاس 1000میلیاردی در شستا 
 رئیس کمیته

جزییات جدید از اختلاس 1000میلیاردی در شستا
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی در واکنش به تکذیب خبر تخلف هزار میلیاردی از سوی شرکت شستا گفت: اسناد تخلف 150 شرکت زیرمجموعه سازمان بازنشستگی و شستا به زودی برای شرکتهای متخلف ارسال می‌شود.

سلیمان جعفرزاده افزود: اسناد تخلف مالی این شرکتها موجود است و پس از قرائت گزارش اولیه در کمیته تحقیق و تفحص که صبح روز سه شنبه 10 آبانماه ارائه می شود این اسناد به شرکتهای متخلف برای ارائه توضیحات ارسال می شود.

وی ادامه داد: وقتی این شرکتها هنوز اسناد تخلف خود را ندیده اند چگونه آن را تکذیب می کنند.

جعفرزاده با تاکید براینکه این تخلفات مربوط به دوره مدیریتی فرد خاصی نیست گفت: اسناد تخلف مربوط به دولت خاصی نیست و اسنادی مربوط به دولتهای گذشته نیز وجود دارد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی ادامه داد: آیا برداشت دو میلیارد تومان از سرمایه این شرکتها به مدت سه سال بی آنکه مدیر شرکت متوجه این موضوع شود مصداق تخلف مالی نیست. پاداش 450 میلیونی به یک نفر بر اساس چه منطقی پرداخت شده است. آنها چه توضیحی برای هدیه هزار و 70 سکه‌ای دارند؟

وی با بیان این که تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مورد حمایت رئیس جمهور و مجلس بوده است گفت: این شرکتها فرصت دارند تا اسناد خود را برای ابهامات موجود ارائه کنند در غیر این صورت گزارش نهایی در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

جعفرزاده تاکید کرد: به زودی مصادیق تخلفات به دست شرکتهای متخلف خواهد رسید.

منبع: مهر باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید