مسیر سبز
مسیر سبز

ریحانا هنوز هم نیازی به مردها ندارد ریحانا برای

ریحانا هنوز هم نیازی به مردها ندارد 
 ریحانا برای

ریحانا هنوز هم نیازی به مردها ندارد
ریحانا برای خوشحال بودن به ازدواج کردن و وجود یک مرد در زندگیش نیاز ندارد.

وقتی خبرنگار مجله اینتاچ ویکلی از ریحانا سئوال کرد که آیا او از زندگی مجردی لذت می برد یا نه؟ این خواننده پاسخ داد:"چه کسی از مجرد بودن لذت نمی برد."

ریحانا در ادامه این مصاحبه گفت که چه کسانی او را خوشحال و آرام می کنند و باعث می شوند که او در دنیای پر هرج و مرج و شلوغ خودش بتواند آرامش داشته باشد و روی کارش تمرکزکند.

او گفت:"دوستان و مردم خوبی که در اطرافم هستند باعث می شوند خوشحال باشم و آرامش داشته باشم. آنها مهمترین افراد زندگی من هستند."

ریحانا اخیرا" گفته است که هیچ کاری را بیشتر از استراحت در منزل و تماشای برنامه مورد علاقه اش در تلویزیون دوست ندارند .

او گفت:" وقتی یک روز بیکار هستم و کاری برای انجام دادن ندارم ،معمولا" تا آنجایی که ممکن است در خانه استراحت می کنم. اغلب تلویزیون تماشا می کنم و یا با صدای خیلی بلند به موسیقی مورد علاقه ام گوش می کنم . گاهی اوقات هم برای خرید بیرون می روم."

"اما اخیرا" وقتی بیکار هستم اصلا" دوست ندارم به خرید بروم بلکه ترجیح می دهم در خانه بمانم و تلویزیون تماشا کنم."

"من واقعا" دلم برای خانه تنگ می شود.اما بیشتر از همه دلم برای خانواده ، غذاها و حتی آب و هوای آفتابی سرزمینم تنگ می شود. نور آفتاب واقعا" باعث می شود که من احساس شادابی و نشاط داشته باشم."

"باربادوس فرهنگ بسیار متفاوتی دارد و من واقعا" دلم برای این فرهنگ و زندگی کردن با این فرهنگ تنگ شده است. خواننده شدن آرزو و رویای همیشگی من بود و به همین دلیل هیچ وقت ازاینکه به اینجا آمدم و این حرفه را انتخاب کردم پشیمان نیستم اما دلم برای سرزمینم خیلی تنگ شده است."
        
منبع: پ رتال آفتاب (www.aftabir.com)
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید