هر روز!
هر روز!

اختصاص بیش از 13 میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و توسعه

اختصاص بیش از 13 میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و توسعه

اختصاص بیش از 13 میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و توسعه خانه های عالم خراسان رضوی
: اختصاص بیش از 13 میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و توسعه خانه های عالم خراسان رضوی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان ظهر امروز در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی قوچان در جمع خبرنگاران مهم‌ترین برنامه این سازمان را ساماندهی شبکه تبلیغی خود به‌منظور حضور پررنگ در نقاط مختلف شهری و روستایی استان دانست و گفت: طی برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مبلغین به هر مکان مورد درخواست مردم به‌منظور تبلیغ حضور پیدا می‌کنند.
 
به گزارش : مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: با پیش‌بینی‌های انجام‌شده سه هزار و 500 روحانی و مبلغ در ایام محرم و صفر به نقاط مختلف این استان به‌منظور تبلیغ اعزام می‌شوند که نقطه کانونی اولیه است.
 
وی با اشاره به اینکه 20 درصد مبلغان کشور در این استان مستقر هستند، ابراز داشت: امروز علیرغم تبلیغات گسترده دشمن طی برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده باید از ظرفیت‌های مردمی برای پر کردن خلأها استفاده کرد.
 
حجت الاسلام لطفیان در ادامه سخنان خود ضمن بیان این نکته که تعداد خانه‌های عالم خراسان رضوی 600 خانه است، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به شرایط مطلوب همین تعداد خانه عالم دیگر در سطح استان نیازمندیم که در سال جاری بیش از 13 میلیارد ریال برای تعمیر، تجهیز و توسعه خانه‌های عالم در نظر گرفته‌شده است.
 
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: سازمان تبلیغات اسلامی بهره‌بردار از شبکه تبلیغ بوده و تولید بر عهده حوزه‌های علمیه است که متأسفانه کشور و به‌تبع خراسان رضوی از کمبود مبلغ به‌ویژه در سطح روستاها رنج می‌برد اما بازهم بیشترین مبلغ سطح کشور در این استان وجود دارد.
 
وی هیأت‌های مذهبی را بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی کشور دانست و افزود: این نهاد به‌منظور پاسداشت فرهنگ ارزشمند اهل‌بیت علیهم‌السلام مشغول به فعالیت بوده و بهترین فرمول در مدرسه اهل‌بیت برای آموزش به مردم به شمار می‌آیند.
 
حجت الاسلام لطفیان در ادامه داشتن هیأت طراز انقلاب اسلامی را یکی از نقاط قانونی و موردتوجه این سازمان خواند و بیان داشت: از هیأت‌های مذهبی انتظار می‌رود در حوزه آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند،.
 
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز متأسفانه آسیب‌های اجتماعی چهره جامعه اسلامی را مکدر جلوه می‌دهد که برای زدودن این آسیب‌ها برنامه‌ای میان‌مدت و درازمدت در حال طرح‌ریزی است.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید