مسیر سبز
مسیر سبز

سخنگوی زن «فلسطین» +عکس خبرگزاری تسنیم: دولت منتخب فلسطین

سخنگوی زن «فلسطین» +عکس 
 خبرگزاری تسنیم: دولت منتخب فلسطین

سخنگوی زن «فلسطین» +عکس
خبرگزاری تسنیم:  دولت منتخب فلسطین به‌نخست‌وزیری «اسماعیل هنیه» یک روزنامه‌نگار را به عنوان سخنگوی انگلیسی‌زبان دولت تعیین کرد.

روزنامه الحیات نوشت، دولت حماس در غزه «اسراء المدلل» را به عنوان سخنگوی انگلیسی‌زبان دولت تعیین کرد.«ایهاب الغصین» رئیس دفتر رسانه‌ای دولت حماس در غزه در اظهاراتی گفت: دولت حماس شب گذشته اعلام کرد که اسراء المدلل را به عنوان سخنگوی انگلیسی‌زبان دولت تعیین کرده است.

غصین اظهار داشت: این اقدام دولت در راستای رساندن پیام دولت به غرب صورت گرفته تلاش می‌شود تا با تعیین چند سخنگو به زبان‌های خارجی دیدگاه دولت و قضیه فلسطین را به غرب برسانند.

وی همچنین تصریح کرد که انتخاب اسراء المدلل به‌دلیل تقویت و تأکید بر نقش زن فلسطینی و نقش متمایز و بزرگ آن در خدمت به قضیه فلسطین صورت گرفته است به‌خصوص اینکه مفید بودن نقش زن فلسطینی در همه صحنه‌ها به‌ویژه در وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی به اثبات رسیده است.

غصین در ادامه تأکید کرد که دفتر رسانه‌ای دولتی همچنین تعیین سخنگویان زن و مرد به زبان‌های دیگر به‌منظور تحقق اهداف اعلام شده در رابطه با رساندن پیام دولت فلسطین به غرب را در دست بررسی دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید