هر روز!
هر روز!

زیبایی دو چندان با رعایت این نکات زیبایی دو چندان

زیبایی دو چندان با رعایت این نکات زیبایی دو چندان

زیبایی دو چندان با رعایت این نکات
زیبایی دو چندان با رعایت این نکات : زیبایی دو چندان با رعایت این نکات
: زیبایی دو چندان با رعایت این نکات
اگر می خواهید پوستی جوان و شاداب داشته باشید و با کمک لوازم آرایشی به زیباتر شدن ان کمک کنید بهتر است به نکاتی مهم در این زمینه دقت کنید توصیه های ما را جدی بگیرید و حتما به این مطلب نگاهی بیندازید

به گزارش کرم پودری که شما برای پوست خود استفاده می کنید زمینه اصلی ساختن چهره ای زیباست. اگر کرم پودر خوبی استفاده نکنید یا آن را درست روی صورت خود نمالید یعنی زمینه آرایش خود را از پایه غلط بنا کرده اید و به نتیجه دلخواه تان نمی رسید.
در چنین شرایطی آرایش نکردن بهتر از ایجاد یک زمینه نادرست روی پوست است؛ درست مثل همان ضرب المثل قدیمی: « خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج». بارزترین نتیجه چنین اتفاقی هم پیرتر به نظر رسیدن چهره شماست. در اینجا نکاتی درباره کرم پودرها گفته می شود که به شما یاد می دهد از چه نوع کرم پودری دوری کنید، چه نوع کرم پودری بخرید و چگونه از آن استفاده کنید.
گام اول، پایه زیبایی
چهار محصولی که پوست شما را پیرتر نشان می دهد
پودرها: پودرها به دلیل خشک بودن به طور آشکارا باعث به وجود آمدن چین و چروک در پوست صورت می شوند. (پودرهایی که از مواد معدنی تشکیل شده اند چربی سطحی پوست را جذب می کنند).
پنکیک ها: پنکیک ها دارای رنگدانه های متمرکزی هستند و به صورت پودر فشرده درآمده اند. این محصولات بیش از حد ضخیم هستند و باعث ترک خوردن کرم پودر روی پوست می شوند که به پوست، ظاهری فرسوده می دهد.
الکل ها: الکل یک عنصر خشک کننده است و پوست را خشک و حساس می کند. هرقدر پوست شما خشک تر باشد چین و چروک بیشتری در آن ایجاد می شود و درنتیجه پیرتر به نظر می رسد.
پارابن ها: پارابن ها به عنوان نگه دارنده لوازم آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند،  ولی براساس مطالعات انجام شده، متیل پارابن واکنش عکس دارد؛ در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت نمی کند و باعث پیری پوست و از بین رفتن غیر قابل بازگشت DNA می شود.
باید های استفاده از کرم پودر:
– برای مالیدن کرم پودر از برس (قلم موی کرم پودر) استفاده کنید زیرا باعث می شود که کرم پودر را صاف و یکدست روی صورت پخش کنید و از کمترین مقدار،  بیشترین استفاده را داشته باشید.
– هنگام استفاده از کرم پودر مقدار کمی از آن را برداشته، اول روی پیشانی، گونه ها و بعد روی بینی و چانه خود بمالید.
– برای خرید کرم پودر، رنگی که با پوست تان هماهنگ باشد انتخاب کنید. کرم پودر های مختلف را تست کنید تا هماهنگ ترین رنگ را که بهترین گزینه برای شماست پیدا کنید.
نباید های استفاده از کرم پودر:
–  برای استفاده از کرم پودر نباید حجم زیادی از آن را یکباره روی پوست صورت خود بمالید.
–  برای مالیدن کرم پودر نباید از انگشت خود استفاده کنید چون پوست تان به صورت صاف و یکدست نشان داده نمی شود و درست کردن آن بسیار کار مشکلی است.
–  از کرم پودری که زمینه رنگی زرد و طوسی دارد استفاده نکنید زیرا وقتی آن راروی پوست می مالید، انگار روی صورت خود ماسک زده اید و حالتی غیرطبیعی دارد.
سه کرم پودر عالی برای پوست شما:
MAYBELLINE – FIT ME: این کرم پودر یک انتخاب خوب برای پوست های نرمال تا خشک است. پوشش دهی مناسب و آبرسانی از ویژگی های آن محسوب می شود؛
حدود قیمت: 43 هزار تومان.
MAC – STUDIO FIX FLUID: این کرم پودر پوشش مات و طبیعی دارد. درون آن ضدآفتاب با SPF15 استفاده شده و به کاهش چین و چروک کمک می کند؛
حدود قیمت: 150هزار تومان.
GUERLAIN -TENUE DE PERFECTION: این کرم پودر مناسب انواع پوست به خصوص پوست های چرب است. بافت سبک و ابریشمی دارد و در عین حال پوشش کامل و مخملی می دهد؛
حدود قیمت: 214 هزار تومان.
مجله زندگی ایده آل – شیما قنبری
منبع : دکتر سلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید