نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

خودرو ميتسوبيشي Pajero اتوماتيک سال 2008 Mitsubishi Pajero 2008 AT

خودرو ميتسوبيشي Pajero اتوماتيک سال 2008 Mitsubishi Pajero 2008 AT

خودرو ميتسوبيشي Pajero اتوماتيک سال 2008 Mitsubishi Pajero 2008 AT

میتسوبیشی پاجرو یک SUV سایزمتوسط از شرکت خودروسازی ژاپنی میتسوبیشی است که پیشینه‌ی تولید آن به سال 1982 بازمی‌گردد و تا امروز تولید آن ادامه داشته است. از این SUV محبوب ژاپنی 4 نسل تولید شده است که رقبایی همچون نیسان پاترول و لندروور دیسکاوری و تویوتا پرادو را در پیش روی خود می‌بیند. پاجرو در سال 1973 در نمایشگاه توکیو موتور شو، رونمایی شد و این برنامه تا سال 1978 ادامه داشت؛ ولی به تولید نرسید. میتسوبیشی هدفش از تولید پاجرو فقط SUV نبود؛ بلکه تولید یک شاسی‌بلند چندکاره مانند لندکروزر بود. درنهایت در سال 1982 نسل اول پاجرو معرفی و روانه‌ی بازار شد. نسل موردبررسی ما سومین نسل از این SUV محبوب ژاپنی است. سومین نسل پاجرو از سال 1999 الی سال 2006 میلادی به تولید رسیده است که از نظر ابعاد بزرگ‌تر از نسل‌های گذشته است و در دو مدل دودر و چهاردر تولید شده است.
 در بخش مشخصات فنی، پاجرو از طیف موتورهای گسترده‌ای بهره می‌برد که قوی‌ترین نمونه‌ی آن از یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپ با آرایش V به حجم 3.8 لیتر بهره می‌برد که قادر است حداکثر قدرت 264 اسب بخار و حداکثر گشتاور 353 نیوتون متر را تولید کند. این قدرت و گشتاور از طریق یک گیربکس اتوماتیک پنج دنده به هر چهار چرخ خودرو به صورت 4WD منتقل می‌شود که قابلیت تنظیم برای رانندگی در شرایط جوی مختلف را دارد. این خودروی 1890 کیلوگرمی با این مشخصات قادر است در زمان 9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برسد و حداکثر سرعت 200 کیلومتر را ثبت کند. پاجرو با استاندارد آلایندگی یورو4 در هر 100 کیلومتر میزان 12.8لیتر بنزین مصرف می‌کند.
در بخش امکانات فنی و رفاهی، میتسوبیشی برای پاجرو امکاناتی همچون چراغ مه‌شکن جلو و عقب، سنسور باران، روشن‌شدن خودکار چراغ‌ها، کروز کنترل، تنظیم چراغ‌ها از داخل، سیستم ترمز ضدقفل و سیستم‌های EBD-ATC-ASC-EBAC-ATSC، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی‌های برقی به همراه گرمکن و سردکن، سانروف برقی، آینه‌های برقی، GPS، مانیتور جلو، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای و کیسه هوای ایمنی سرنشینان جلو و عقب و راننده را تعبیه کرده است.

مشخصات
طول: 4385ميلي‌متر
عرض: 1900ميلي‌‎متر
ارتفاع: 1880ميلي‌‎متر
وزن: 1890 کيلوگرم
کلاس خودرو: شاسي بلند (SUV)
سال ساخت: 2008
تعداد سرنشين: پنج نفر
نوع: V شکل
تعداد سيلندر: شش سيلندر
تعداد سوپاپ: 24 سوپاپ‌
حجم: 3800سي سي
حداکثر توان: 264اسب بخار
حداکثر گشتاور: 353نيوتن متر
نوع تنفس موتور: طبيعي
نوع سوخت: بنزيني
نوع جعبه دنده (گيربکس): اتوماتيک
محور محرک (ديفرانسيل): چهار چرخ
ويژگي‌ها: کروز کنترل، سنسور باران، روشن شدن خودکار چراغ‌ها
نوع استارت: دکمه‌اي
نوع ترمزهاي جلو و عقب: ديسکي
توضيحات تکميلي ترمزها: EBAC-ASC-ATC-EBD-ATSC
نوع: زنون
قابليت چراغ‌هاي جلو: چراغ مه شکن جلو، تنظيم ارتفاع نور چراغ هاي جلو
ساير چراغ‌ها: چراغ ترمز عقب، چراغ مه شکن عقب
نوع فرمان: هيدروليک
تعداد صندلي: پنج عدد
جنس پوشش صندلي: چرم
نحوه تنظيم زاويه پشتي صندلي: برقي
نحوه حرکت به جلو و عقب: برقي
تعداد درها: سه عدد
نوع پخش کننده: mp3

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید