مسیر سبز
مسیر سبز

تاثیر استراتژی نمایش فیزیکی در تبلیغات تعیین استراتژی نمایش

تاثیر استراتژی نمایش فیزیکی در تبلیغات 
 تعیین استراتژی نمایش

تاثیر استراتژی نمایش فیزیکی در تبلیغات
تعیین استراتژی نمایش فیزیکی، تاثیر مستقیم و اثر گذاری بر روی تبلیغات دارد. مسعود باشنگ رئیس انجمن صنفی آژانس های تبلیغاتی با بیان این مطلب گفت: استراتژی که صاحبان شرکت ها در نمایش فیزیکی خود تنظیم می کنند بسیار مهم و قابل تامل است. در خلق تبلیغات دو نوع روش وجود دارد که در روش اول صاحبان تبلیغات با ایجاد مسئله و سوال برای مخاطبان، آنها را به فکر وا می دارند و در روش دوم به صورت واضح موضوع را شرح می دهند که در روش اول جذابیت و تفاوت قابل لمس تر است.باشنگ با اشاره به اینکه شرکت ها یا هلدینگ هایی که صاحب چند برند هستند با تبلیغات برای برندهای خود در میان مخاطبان اعتماد سازی می کنند، اظهار داشت: تمام تلاش شرکت ها با ارائه روش هایی مانند پوشیدن لباسهای متحدالشکل و یا واحد های روابط عمومی ،ارائه خدمات گوناگون در راستای تبلیغات و خود نمایی در بازار تبلیغات است.
وی در ادامه افزود : درست است که در شرکت ها شاهد حضور واحدهای بازاریابی و روابط عمومی هستیم اما شاید به طور قطع باید گفت که فعالیت این حوزه ها نیز زیر مجموعه ای از استراتژی های تبلیغاتی شرکت ها است زیرا این اقدامات در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان صورت می گیرد که این موضوع نیز بخشی از تبلیغات به شمار می آید.
باشنگ در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه استراتژی نمایش فیزیکی می تواند در شناساندن نام و نشان تجاری به مشتریان تاثیرگذار باشد خاطر نشان کرد: ترسیم خدمات در ذهن مشتریان نیز یکی از استراتژی هایی است که صاحبان برندها می توانند در تبلیغات خود آن را به کار گرفته و در راستای ارتقاء خدمات و تبلیغات خود قدم بردارند.

منبع : MBAnews.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید