بررسی خودرو
بررسی خودرو

جراحی زیبایی ناموفق بر روی فیات دوبلو فیات مدل

جراحی زیبایی ناموفق بر روی فیات دوبلو 
 فیات مدل

جراحی زیبایی ناموفق بر روی فیات دوبلو
فیات مدل جدیدی از نسخه ون خانوادگی دوبلو (Doblo) را با بروزرسانی‌های محسوس معرفی کرد.
بروزرسانی‌های صورت گرفته بر روی ظاهر خودرو، بی پرده چهره دوبلو را نسبت به قبل زشت‌تر کرده است. جلوپنجره ذوزنقه‌ای شکل یکپارچه جلو تبدیل به یک جلوپنجره باریک و کشیده شده و چراغ‌های جلویی هم مجدد طراحی و تولید شده‌اند و سپرهای خودرو هم اصلاح شده و در قسمت میانی آن هم ورودی‌های هوای رادیاتور قالب گیری شده‌اند. در عقب خودرو هم چراغ‌های خوشه‌ای اصلاح شده و در داخل آن هم لامپ‌های LED گنجانده شده است و همچنین مجموعه سپر عقب هم در قسمت پایین درب عقب اتومبیل طراحی شده و سنسورهای دنده عقب و شب نماها هم در پایین‌ترین نقطه بدنه بارگزاری شده‌اند.
برای به حرکت در آوردن دوبلو هم فیات دو موتور بنزینی 1.4 لیتری 95 اسب بخاری و 1.4 لیتری موسوم به T-JET با میزان قدرت خروجی 120 اسب بخاری و سه موتور توربو دیزلی 1.6 لیتری "مولتی جت" 90 اسب بخاری و 1.6 لیتری "مولتی جت" 105 اسب بخاری و یک موتور 2 لیتری مولتی جت 135 اسب بخاری به همراه یک موتور دوگانه سوز گازی/بنزینی با توان تولیدی قدرت 120 اسب بخاری را در نظر گرفته که به طور میانگین 4.9 لیتر سوخت مصرف کرده و به طور متوسط هم حدود 134 گرم گاز CO2 در هر کیلومتر تولید می‌کنند.
طبق گفته‌های فیات هم این خودرو به همراه یک داشبورد خاکستری رنگ و فرمان ارگونومیک خوشدست و پنل ابزار، روکش‌های قرمز یا خاکستری وسایل داخلی و در 11 نوع رنگ متفاوت بدنه ارائه خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید