هر روز!
هر روز!

یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی یازده برنامه‎‌ ضروری

یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی یازده برنامه‎‌ ضروری

یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی
یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی
یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی : یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی
: یازده برنامه‎ ضروری برای تبلت های اندرویدی
به گزارش : یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی
شاید شما هم به تازگی یک تبلت جدید اندرویدی را خریداری کرده باشید. مسلما در این بین اولین موضوعی که در رابطه با برنامه‌های کاربردی تبلت از خود می‌پرسید این است که چه برنامه‌هایی در اولین قدم می‌بایست در تبلت شما نصب شوند؟ بدون تردید شما به دنبال برنامه‌های کاربردی‌تر و با اولویت بیشتر نسبت به سایر ابزارهای موجود اندرویدی خواهید بود تا ضمن نصب هر چه سریع‌تر این برنامه‌ها از آن‌ها استفاده نمایید؛ بنابراین ما در رابطه با این موضوع دست به اقدام شده و لیستی شامل 11 برنامه‌ی ضروری و با اولویت برتر به منظور نصب در تبلت‌ های اندرویدی را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.
در لیست این 11 برنامه ممکن است تعدادی از آن‌ها مستلزم پرداخت هزینه به منظور استفاده باشند، اما مطمئن باشید که پرداخت هزینه‌ی مربوط به آن‌ها در قبال کارایی‌شان کاملا مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. ضمنا لینک دانلود هر یک از برنامه‌های معرفی‌شده در این لیست در بخش انتهایی توضیحات آن ضمیمه‌شده است؛ بنابراین با کلیک بر روی آیکون دانلود ضمیمه‌شده می‌توانید به آدرس برنامه‌ی معرفی‌شده در "فروشگاه گوگل پلی " یا همان "Google Play Store" هدایت شوید. با مجله‌ی و 11 برنامه‌ی ضروری و برتر برای تبلت ‌های اندرویدی همراه باشید.
یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی

اختصاصی: 
هزینه: رایگان (برخی از بخش‌های آن مستلزم پرداخت هزینه هستند)
با استفاده از این برنامه شما می‌توانید به جستجوی لیست کتاب‌های مد نظرتان پرداخته و نهایتا با یافتن آن‌ها به مطالعه‌ی موارد مد نظرتان بپردازید. استفاده از این برنامه رایگان است، اما ممکن است برخی از کتاب‌های آن به منظور استفاده و دانلود مستلزم پرداخت هزینه‌ای مشخص باشند.
 دانلود برنامه‌ی Amazon Kindle:
https://play.google.com/store/apps%...zon.kindle
یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی

هزینه: رایگان
به‌صورت کلی اغلب افراد به فکر استفاده از بسترها و برنامه‌های پشتیبان و با قابلیت افزایش ضریب ایمنی در گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌های خود هستند، اما متاسفانه این موضوع از سوی کاربران تبلت‌ های اندرویدی کمتر موردتوجه قرار می‌گیرد. برنامه‌ی Android Device Manager در واقع یک ابزار اندرویدی محافظ و ضد سرقت طراحی‌شده برای دستگاه‌های اندرویدی به شمار می‌رود که در مواردی همچون گم شدن احتمالی تبلت شما می‌تواند برنامه‌ای فوق‌العاده موثر و کاربردی محسوب گردد.
 با استفاده از این برنامه شما از طریق سیستم GPS قادر به تشخیص و یافتن مکان دقیق دستگاه اندرویدی‌تان خواهید بود و حتی می‌توانید در صورت نیاز آن را قفل و یا کل اطلاعات آن را تایپ نمایید؛ بنابراین حتما از این برنامه‌ی محافظ و پشتیبان در تبلت خود استفاده کنید چرا که دزدیده شدن یا گم کردن دستگاه‌های هوشمند شخصی افراد، امری به واقع آزاردهنده است که امیدواریم هیچ‌گاه به آن دچار نشوید.
 دانلود برنامه‌ی Android Device Manager:
https://play.google.com/store/apps%...d.apps.adm
یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی

هزینه: رایگان (همراه با گزینه‌های خرید درون برنامه‌ای)
یکی از پرکاربردترین استفاده‌هایی که هم‌اکنون کاربران دستگاه‌های هوشمند از محصولات خویش می‌کنند، نوت برداری از مطالب، اقدامات و... گذشته، حال و آینده‌ است. در این بین کم‌تر برنامه‌ای وجود دارد که قابلیت‌های متنوع برنامه‌ی Evernote را به همراه داشته و با رابط کاربری فوق‌العاده جذاب خود در اختیار کاربر قرار دهد. استفاده از این برنامه در تبلت اندرویدی شما می‌تواند به واقع تجربه‌ای جالب‌توجه را برای شما به همراه داشته باشد. استفاده از این برنامه در تمامی زمینه‌‎های کاری، تحصیلی و ... به شما توصیه می‌شود.
 این برنامه به در نسخه‌های گوناگون و همگام‌سازی شده با پلتفرم‌های متنوع نظیر آی او اس، ماک، لینوکس و ... ارائه شده است. نسخه‌ی رایگان آن تمامی ویژگی‌های مورد نیاز شما را به همراه خواهد داشت، اما اگر نسخه‌ی برتر و مسلتزم پرداخت هزینه‌ی این برنامه را نصب کنید قابلیت‌های به مراتب متنوع‌تری را در اختیار خواهید داشت.
 دانلود برنامه‌ی Evernote:
https://play.google.com/store/apps%...m.evernote
یازده برنامه‎‌ ضروری برای تبلت ‌های اندرویدی

هزینه: رایگان (با قابلیت اشتراک ماهیانه‌ی اختیاری با پرداخت 9.99 دلار)
برنامه‌ی Google Play Music یکی از ابزارهای بسیار مناسب پخش موسیقی برای تبلت ‌های اندرویدی محسوب می‌شود. با استفاده از این برنامه می‌توانید بیش از 20000 آهنگ مد نظرتان را در سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری آپلود کنید. در واقع از این طریق می‌توانید یکی از عمده‌ترین معایب ارتباط داده شده به تبلت ‌ه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید