بهترین زندگی
بهترین زندگی

سردرد میگرنی در بارداری، درمان خانگی سردردهای میگرنی نوعی

سردرد میگرنی در بارداری، درمان خانگی
سردردهای میگرنی نوعی سردرد است که به دلیل انبساط عروق مغزی بروز می کند. علائم میگرن میگرن معمولاً به صورت درد مبهم می باشد که اغلب به شکل درد ضرباندار مدام در پیشانی یا سر احساس می شود. میگرن اغلب با تهوع و استفراغ همراه است. برخی افراد دچار علائم اورئه آ می شوند. آیا ابتلا به میگرن در بارداری خطرناک است؟ تنها زمانی سردرد خطرناک است که علامتی از یک بیماری غیر از میگرن باشد.در صورت ابتلا به چه نوع سردردی د دوران بارداری نیاز به مراجعه به پزشک است؟ - اگر سردرد همراه با تب باشد.- اگر سردرد بیش از چند ساعت به طول بینجامد یا تکرار شود. - در صورتی که تاری دید داشته باشید. چگونه سردرد میگرنی در بارداری درمان می شود؟ جهت درمان ابتدا باید به سوالات زیر پاسخ دهید.- سردرد چه زمانی بروز می کند؟- چه عوامل محرکی باعث بروز سردرد می شود؟- چه مدت طول می کشد؟ 
محرک های بروز سردرد - استرس- شکلات- پنیر- قهوه- آب و هوا- سطح هورمون ها
درمان های خانگی معمول در سردرد میگرنی - حوله سرد را روی سر قرار دهید.- حمام سرد بگیرید.- استراحت کنید.- ورزش کنید.- تکنیک های آرامش بخش نظیر مدیتیشن و یوگا را امتحان کنید. - استفاده از گرما یا سرما در  روی چشمها یا پشت گردن یکی از بهترین راه ها جهت تخفیف علایم میگرن است.
درمان میگرن در بارداری - اغلب استامینوفن یکی از داروهای غالب جهت تخفیف علائم میگرن است.- زنان باردار نباید آسپرین یا ایبوپروفن استفاده کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید