بررسی خودرو
بررسی خودرو

آئودی آلرود کواترو در قالب طرحی گرافیکی چیز زیادی

آئودی آلرود کواترو در قالب طرحی گرافیکی 
 چیز زیادی

آئودی آلرود کواترو در قالب طرحی گرافیکی
چیز زیادی از معرفی دو مدل آئودی A4 سدان و آئودی A4 آوانت استیشن نمی‌گذرد که طراحان و استودیوهای مستقل طراحی خودرو برای نسخه آلرود کواترو A4 که آخرین مدل آن سال 2012 معرفی شد بود، نقشه کشیدند، تصویری گرافیکی از مدل جدید آئودی آلرود کواترو (Allroad Quattro) که از ترکیب دو طراحی مدل قبل آلرود کواترو و آخرین مدل از آئودی A4 آوانت، توسعه پیدا کرده است که در ادامه بیشتر به این قسمت‌ها خواهیم پرداخت.
همانطور که گفتیم، طراحی در نظر گرفته شده برای آئودی A4 آلرود کواترو، ترکیبی از مدل قبلی این محصول با مدل‌های جدید آئودی A4 است، به این ترتیب که در قسمت جلویی خودرو، چراغ‌ها و مه‌شکن‌های دو طرف سپر و فرم شش ضلعی جلوپنجره مشبک از مدل‌های جدید A4 برداشته شده و در قسمت میانی و زیر سپر هم چهار ورودی کوچک معروف آلرود کواترو و همچنین ستون‌های عمودی باریک میان جلوپنجره مدل اصلی کواترو در طراحی این محصول گنجانده شده است. یکی دیگر از خصلت‌های اصلی سری آلرود کواترو آئودی A4 هم حاشیه تقریباً مشکی رنگ گلگیرها و امتداد یافته به وسیله رکاب زیر درهای خودرو تا گلگیرهای عقب و همچنین ادامه دادن آن تا سپر عقب خودروست که همانند روحی اسپرت در طراحی این محصول دمیده شده است. در بخش عقبی خودرو هم شاهد چراغ‌های دو تکه کشیده A4 آوانت و مجموعه سپر با سینی جالب زیر آن برگرفته از مدل اصلی آلرود کواترو هستیم.
به هرحال می‌توان انتظار مدلی جدید از این محصول را از طراف آئودی داشت، چون همیشه آئودی سری‌های مختلف از آئودی A4 را با یکدیگر معرفی می‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید