هر روز!
هر روز!

شمارش کالری - چگونه با شمارش کالری وزن از دست بدهید؟

شمارش کالری - چگونه با شمارش کالری وزن از دست بدهید؟

شمارش کالری - چگونه با شمارش کالری وزن از دست بدهید؟
شمارش کالری : شمارش کالری : از دست دادن وزن، نیاز دارد به خوردن کالری کمتر از آنچه شما می سوزاند در این تئوری، گفتن ساده است با این حال، مدیریت مصرف مواد غذایی در محیط مواد غذایی مدرن، خود می تواند مشکل باشد. شمارش کالری یک راه برای مقابله با این مشکل است و معمولاً برای کاهش وزن استفاده می شود.
: شمارش کالری
به گزارش : این یک راهنمای دقیق در مورد شمارش کالری است هر آنچه که شما نیاز به دانستن در مورد آن دارید بیان می کند. کالری چیست؟ چرا شمارش کالری چه مقدار کالری باید بخورید؟ بهترین نرم افزار برای کمک به شمارش کالری در سایت رژیم سلامتی وجود دارد چگونه وزن و اندازه غذا را اندازه گیری کنید کیفیت رژیم غذایی هنوز هم موضوع مهمی است 5 راهنمایی برای موفقیت بیشتر با شمارش کالری
کالری یک اندازه گیری از انرژی است و به طور معمول برای اندازه گیری میزان انرژی مواد غذایی و نوشیدنی ها استفاده می شود. از نظر تکنیکی، یک کالری در رژیم غذایی به عنوان مقدار انرژی مورد نیاز برای بالا بردن درجه حرارت 1 کیلوگرم آب توسط 1 درجه سانتیگراد تعریف شده است. شما از کالری خوردن و نوشیدن برای توابع ضروری مانند تنفس و تفکر، همچنین فعالیت های روزانه مانند راه رفتن، صحبت کردن و غذا خوردن استفاده می کنید. هر کالری اضافی که شما می خورید به عنوان چربی ذخیره می شود و به طور مداوم خوردن بیش از سوختن سبب افزایش وزن در طول زمان می شود.
شنیدن این که کالری مهم نیست و شمارش کالری اتلاف وقت است کاملاً معمول است. با این حال، کالری برای وزن به حساب می آید. این یک واقعیت است که وقت و زمان در آزمایشات علمی، مطالعات بیش از حد تغذیه نامیده می شود. این مطالعات از مردم می خواهد به عمد پرخوری کنند و پس از آن تاثیر بر وزن و سلامت اندازه گیری می شود. تمام مطالعات بیش از حد تغذیه، پیدا کرده اند زمانی که فرد بیشتر از سوزاندن کالری غذا می خورد افزایش وزن پیدا می کند. این حقیقت ساده بدان معنی است که شمارش کالری و محدود کردن مصرف غذا می تواند برای جلوگیری از افزایش وزن و یا از دست دادن وزن موثر باشد. یک بررسی نشان داده است که برنامه های کاهش وزن که شامل شمارش کالری است به طور متوسط منجر به حدود 7 پوند ( 3.3 کیلوگرم ) کاهش وزن بیشتر نسبت به افراد فاقد شمارش کالری می شود.
مقدار کالری مورد نیاز شما بستگی به عواملی مانند جنس، سن، وزن و سطح فعالیت دارد. به عنوان مثال، یک ورزشکار مرد 25 ساله کالری بیشتری از یک زن 70 ساله فاقد ورزش نیاز دارد. اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن هستید شما نیاز به ایجاد یک کمبود کالری، با خوردن کمتر از سوزاندن کالری دارید. برنامه آنتروپومتری مقدار کالری مورد نیاز روزانه شما را محاسبه می کند.
بسیاری از برنامه ها در وب سایت رژیم سلامتی برای ساده سازی روند ارائه راه سریع و آسان برای برنامه غذایی است. حتی اگر شما تنها مصرف مواد غذایی خود را بطور نامنظم پیگیری کنید مطالعات نشان می دهد که افرادی که تمایل به از دست دادن وزن بیشتر دارند آنها همچنین از دست دادن وزن خود را بهتر حفظ می کند. در اینجا محبوب ترین برنامه های رژیم لاغری آنلاین وجود دارد که شما می توانید با استفاده از این برنامه مقدار اضافه وزن خود را محاسبه و میزان کالری مورد نیاز خود را دریافت کنید و در صورت تمایل به برنامه غذایی می توانید رژیم غذایی مناسب خود را دریافت کنید.
اندازه بخش غذا در برخی رستوران ها در یک وعده غذایی افزایش یافته است و دو یا سه برابر آنچه که فرد به طور متوسط در حالت نشسته نیاز دارد ارائه می دهد. به طور کلی، مردم به خوبی نمی توانند مقدار مواد غذایی مورد نیاز خود را تخمین بزنند. شمارش کالری به شما کمک می کند تا با پرخوری مبارزه کنید و به شما درک بهتری می دهد که واقعاً چقدر مصرف نمایید. با این حال،  برای آن کار شما نیاز به ثبت صحیح بخش های مواد غذایی دارید در اینجا چند راه معمول برای اندازه گیری اندازه بخش ها آورده می شود که عبارتند از: ترازوها: دقیق ترین راه برای تعیین مقدار غذای مورد نیاز شما برای خوردن است با این حال، این می تواند وقت گیر باشد و همیشه عملی نیست. فنجان اندازه گیری: اقدامات حجم استاندارد کمی سریعتر و راحت تر برای مقیاس استفاده کنید اما هنوز هم می تواند وقت گیر باشد. مقایسه: با استفاده از مقایسه به آیتم های مشترک سریع و آسان است به خصوص اگر شما دور از خانه هستید با این حال، آن نیز بسیار کم دقت است. در اینجا برخی از اندازه های معمول مصرف وجود دارد و نسبت به آیتم های خانگی ممکن است به شما کمک کند تا مقدار را برآورد کنید. 1 واحد از برنج یا مرونی (1/2 یک فنجان): یک موس رایانه 1 وعده گوشت (3 اونس): یک دسته کارت. 1 وعده از ماهی (3 اونس): یک دسته چک. 1 واحد از پنیر (1.5 اونس): یک رژ لب و یا به اندازه انگشت شست شما. 1 واحد از میوه های تازه (1/2 فنجان): یک توپ تنیس. 1 واحد از سبزیجات برگ سبز (1 فنجان): یک توپ بیس بال. 1 وعده از سبزیجات (1/2 فنجان): یک موس رایانه. 1 قاشق چای خوری روغن زیتون: 1 نوک انگشتان. 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی: یک توپ پینگ پنگ. شمارش کالری یک علم دقیق نیست حتی زمانی که شما وزن و بخش را اندازه گیری می کنید. با این حال، لازم نیست کاملاً دقیق اندازه گیری شود فقط مطمئن شوید که مقدار مصرف خود را دقیق در نظر بگیرید. شما باید در مورد غذاهای سرشار از چربی و  یا شکر مانند پیتزا، بستنی و روغن مراقب باشد زیرا این غذاها می توانند یک تفاوت بزرگ بین مقدار ثبت شده و مصرف واقعی ایجاد کند.
کالری ها برای پیگیری اینکه چقدر باید بخورید مفید هستند اما آنها در مورد کیفیت رژیم غذایی به شما نمی گویند. هنگامی که آن در غذاها و بدن انسان وارد می شوند یک کالری لزوماً یک کالری نیست. به عنوان مثال، 100 کالری کلم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید