مسیر سبز
مسیر سبز

فرهاد مجیدی جواد زرینچه را نمی‌شناسد! فرهاد مجیدی اگر

فرهاد مجیدی جواد زرینچه را نمی‌شناسد! 
 فرهاد مجیدی اگر

فرهاد مجیدی جواد زرینچه را نمی‌شناسد!
 فرهاد مجیدی اگر جواد زرینچه را در خیابان ببیند، او را نمی‌شناسد.

سرانجام فرهاد مجیدی لب به انتقاد گشود و از شرایط مالی تیمش گلایه کرد. او بعد از تساوی برابر راه‌آهن گفت: «با این شرایط حتی اگر پنجم هم بشویم‌، هنر کردیم.»
 
این جمله از کاپیتان پرستاره‌ترین تیم لیگ برتر، درحالی اتفاق می‌افتد که استقلال به رغم همه مشکلات مالی‌اش در رده دوم جدول قرار دارد.

حرف‌های مجیدی در انتقاد از هیئت مدیره استقلال اما حاوی نکته‌ای است که بی‌شک بحث‌های زیادی به راه می‌اندازد. او که اقلا در استقلال‌، سال‌ها پشت سر جواد زرینچه به زمین بازی وارد شده در حرف‌هایش گفته است: «اسامی آنها را فقط شنیدم و سر تمرین استقلال تاکنون نیامدند. این پنج اسم را عنوان می‌کنند اما ما تا کنون ندیده‌ایم. اگر آنها را در خیابان ببینم نمی‌شناسم. همه مشکلات مالی روی دوش فتح‌الله‌زاده است و وی یک‌نفره بار تیم را بر دوش می‌کشد. قول الکی نمی‌دهیم. استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی‌شود.»

این روایت فارس است از حرف‌های بعد از بازی مجیدی و البته همین بخش را ایسنا کمی ملایم‌تر نوشته است: «فقط مسئولان هیئت‌مدیره باشگاه را انتخاب کرده‌اند و ما هنوز آن‌ها را ندیده‌ایم و من آن‌ها را نمی‌شناسم و خود فتح‌الله‌زاده هم با کلی مشکل بالای سر تیم ایستاده است و اگر وضعیت به این صورت پیش برود تیم ما پنجم هم نمی‌شود و نباید قول بیهوده به مردم بدهیم.»

منبع: خبر آنلاین
باز نشر:  مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید