هر روز!
هر روز!

چگونه فلزات را رنگ کنید : رنگ آمیزی راه بسیار

چگونه فلزات را رنگ کنید 
 : رنگ آمیزی راه بسیار

چگونه فلزات را رنگ کنید
: رنگ آمیزی راه بسیار مناسبی برای رنگ و رو دادن به قطعات فلزی قدیمی است، از نرده راه پله و صندلی گرفته تا چارچوب فلزی تخت. کافیست نگاهی به این راهنما بیندازید تا بهتر عمل کنید و طول عمر وسایل خود را بالا ببرید.
 
: چگونه فلزات را رنگ کنید
 
به گزارش : رنگ آمیزی راه بسیار مناسبی برای رنگ و رو دادن به قطعات فلزی قدیمی است، از نرده راه پله و صندلی گرفته تا چارچوب فلزی تخت. کافیست نگاهی به این راهنما بیندازید تا بهتر عمل کنید و طول عمر وسایل خود را بالا ببرید.
1. اگر جنس فلزی که می خواهید رنگ کنید را نمی دانید، یک آهنربا کمک بزرگی به شما می کند. اگر آهنربا به آن چسبید، فلز شما آهنی بوده و مستعد زنگ زدن است، بنابراین با یک فرچه سیمی سطوح فلزی را بسابید و لکه های زنگ را از بین ببرید؛ سپس با استفاده از دستمال نم دار، گرد و غبار آن را پاک کنید. اگر فلز گالوانیزه بود (آهنربا به آن نمی چسبد) با استفاده از حلال پاک کننده سطوح به تمیز کردن آن بپردازید، چون تا زمانی که سطح فلز چرب باشد، رنگ به آن نمی چسبد. اگر روی سطح فلز گالوانیزه، لکه های زنگ مشاهده کردید، می توانید آن را سمباده یا فرچه بکشید. در این بین می توانید لکه های رنگ قدیمی را نیز به همین ترتیب از بین ببرید.
 
2. قبل از رنگ آمیزی و برای زیرسازی بهتر، از ضدزنگ استفاده کنید و اطمینان پیدا کنید که ساختار شیمیایی محلول ضدزنگ مناسب فلز شما باشد (و با رنگی که انتخاب می کنید، همخوانی داشته باشد).
3. بسته به شکل سطح، از غلتک یا قلم مو استفاده کنید و اجازه دهید لایه رنگ خشک شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید