مسیر سبز
مسیر سبز

نقاشی فوری باورنکردنی با انگشت +عکس عصرایران: نقاشی با

نقاشی فوری باورنکردنی با انگشت +عکس 
 عصرایران: نقاشی با

نقاشی فوری باورنکردنی با انگشت +عکس
عصرایران: نقاشی با انگشت یک هنر است که این روزها هنرمندان بسیاری در آن مشغول به کار هستند اما دنیا بر پایه استعداد و نوآوری بنا شده است پس اگر نقاشی نوآوری داشته باشد می تواند بیش از دیگران خود را محبوب و مشهور کند.

"فابیان گاته" هنرمند 43 ساله اهل شیلی است که نوآوری خاصی را برای نقاشی های انگشتی خود به وجود آورده است و حالا به عنوان هنرمند سریع السیر مشهور شده است. او نقاشی های شگفت انگیزی با انگشت می کشد و برای هر کدام زیر سه دقیقه زمان صرف می کند. او این روزها هنر خود را در سطح خیابان به نمایش می گذارد و از این راه کسب درآمد هم می کند. هر کدام از این نقاشی های شگفت انگیز 6 یورو قیمت دارد ولی برای خرید سه نقاشی می توان 10 یورو پرداخت کرد که برای یک نقاشی سه دقیقه ای به نظر خوب می آید.

او یک چمدان مشکی که مملو از رنگ های مختلف است را با خود حمل می کند و هر زمان که نیاز به کشیدن یک نقاشی جدید باشد سریعا مشغول به کار می شود و با توجه به درجه سختی نقاشی بین 1 تا 3 دقیقه برای آن زمان صرف می کند. البته او تنها نقاشی از مناظر می کشد ولی همین کار را به بهترین شکل انجام می دهد که از تصاویر به خوبی هویدا است.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید