مسیر سبز
مسیر سبز

ارزان ترین آپارتمان در تهران متری چند؟ + جدول

ارزان ترین آپارتمان در تهران متری چند؟ + جدول

ارزان ترین آپارتمان در تهران متری چند؟ + جدول
ارزان ترین واحد مسکونی نوساز معرفی شده به بازار مسکن تهران در روز گذشته، مربوط به یک واحد 75 متری در خیابان هنگام است و از طرف دیگر فروشنده‌ای منصفانه ترین قیمت فروش را به بازار مسکن شمال تهران پیشنهاد کرده است.

دوشنبه گذشته در بین فایل فروش واحدهای مسکونی، در منطقه شمیران نو در خیابان هنگام یک واحد مسکونی نوساز به متراژ 75 متر مربع، به قیمت متری 670 هزار تومان به بازار فروش پیشنهاد شد.

اگرچه سند واحد مذکور قولنامه‌ای است، اما کارشناسان مسکن قیمت حقیقی هر متر مربع ‌این واحد را حدود یک میلیون تا یک میلیون و 200 هزار تومان برآورد می‌کنند.

علاوه براین یکی دیگر از ارزان‌ترین آپارتمان های فروشی در بازار مسکن طی روز گذشته مربوط به یک واحد مسکونی 40 متری، 20 سال ساخت در منطقه نیاوران در حوالی سه راه یاسر است زیرا قیمت هر متر‌این واحد فروشی یک میلیون و 250 هزار تومان اعلام شده است در حالی که قیمت واقعی واحد مشابه آن در ‌این منطقه از 4 میلیون و 200 هزار تا 4 میلیون و 750 هزار تومان تعیین می‌شود.

سند‌ این واحد مسکونی هم قولنامه‌ای است اما کارشناسان مسکن به ‌این مساله اشاره کرده‌اند که ‌این موضوع نباید دلیلی بر ارزان فروشی باشد و بازه قیمتی اعلام شده برای ‌این واحد قولنامه‌ای قابل قبول است.
منبع: دنیای اقتصاد باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید