هر روز!
هر روز!

معرفی شبکه اجتماعی لاین (line) معرفی شبکه

معرفی شبکه اجتماعی لاین (line) 
 
 
 معرفی شبکه

معرفی شبکه اجتماعی لاین (line)


معرفی شبکه اجتماعی لاین (line) : معرفی شبکه اجتماعی لاین (line)
: معرفی شبکه اجتماعی لاین (line)
لاین (line) یک اپلیکیشن پیام رسان فوری برای تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی می باشد. لاین (line) به کاربران امکان می دهد تا با یکدیگر پیام های متنی، عکس، ویدئو و موسیقی را مبادله کنند. همچنین لاین (line) امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را با استفاده از بسترهای اینترنتی (Voip) برای کاربران فراهم نموده است.به گزارش : لاین (line) در سال ۲۰۱۱ در ژاپن راه اندازی گردید و در طی دو سال بزرگترین شبکه اجتماعی ژاپنی شناخته شد. به صورتی که در نوامبر سال ۲۰۱۳ تعداد کاربران لاین (line) در سطح جهانی به ۳۰۰ میلیون نفر می رسید که در این آمار فقط ۵۰ میلیون نفر از ژاپنی ها بودند.لاین (line) در ابتدا برای گوشی های هوشمند اندروید و IOS عرضه شد ولی سپس در آگوست سال ۲۰۱۲ نسخه مربوط به گوشی های بلک بری لاین (line) هم ارائه شد. نسخه ویندوز فون و آشا هم یک سال بعد و در سال ۲۰۱۳ برای کاربران عرضه شد.


تغییرات لاین


اگر نگران قبض پایان دوره موبایل خود می باشید و به دنبال راه حل های مختلفی هستید تا بتوانید این هزینه ها را پایین بیاورید، با دسترسی به اینترنت گزینه های بسیاری برای جلوگیری از افزایش هزینه ها موجود می باشد که یکی از آنها همین اپلیکیشن لاین (line) است.


کاربران لاین (line) تنها کافیست این نرم افزار را بر روی اسمارت فون خود نصب کنند و پس از آن می توانند هرچقدر که می خواهند در هر ساعت از شبانه روز و از هرکجای دنیا با دوستان و آشنایان آن هم به صورت رایگان صحبت و یا پیامک متنی و تصویری ارسال نمایند.
از دیگر خصوصیات لاین (line) این می باشد که برای اکثر سیستم عامل ها نسخه مربوطه را آماده نموده است. بنابراین شما قادر هستید چه به وسیله موبایل هوشمند و چه کامپیوتر شخصی با دوستان و آشنایان خود تماس تلفنی رایگان بر قرار کنید.


منبع :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید