هر روز!
هر روز!

تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید

تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید
تاکسی فاقد راننده : تاکسی ها در خیابان ها نقش مهمی در جا به جایی افراد از محلی به محل دیگر دارند خیلی از راننده ها به مسافران درون شهری خدمات فراوانی می دهند در شهر لندن تاکسی های زیبایی از امروز در خیابان ها به مسافر کشی پرداخته اند که فاقد راننده هستند و اتوماتیک مسافران را جا به جا می نمایند این تاکسی ها از طراحی بدنه زیبایی بر خورددار می باشند و از این به بعد مردم لندن با این تاکسی های هوشمند در لندن به مقاصد خود خواهند رفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترتاکسی های خودران در خیابان های لندن را در سایت شهر مطلب خواهید خواند با ما همراه باشید.
تاکسی بدون راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی جدید : تاکسی فاقد راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی نوین
: تاکسی فاقد راننده و هوشمند در لندن + تصاویر تاکسی نوین
به گزارش : تاکسی های فاقد راننده وارد خیابان های لندن شدند و سرویس دهی به مردم را آغاز کردند.
مردم لندن از این به بعد توسط ماشین های فاقد راننده جا به جا خواهند شد و از این تاکسی های خودران استفاده خواهند کرد.
تاکسی های خودران مردم شهر لندن را برای اولین بار به مقاصد خود میرسانند. ابن تاکسی ها راننده ای ندارند و به صورت هوشمند عمل میکنند.
مسئولان شهر لندن در صدد هستند که این تاکسی ها را در روستاهای اطراف شهر قرار دهند تا مردم روستاها به راحتی بتوانند وارد شهر شوند و خرید کنند.

تاکسی های خودران فاقد راننده هستند و با استفاده از دوربین هایی که روی آنها نصب شده قادر به شناسایی عابرین پیاده و دوچرخه سواران خواهد بود.این وسیله مجهز به ۵ دوربین و ۳ لیزر است تا بتواند عابران و دوچرخه سواران را شناسایی کند.
تاکسی های خودران و فاقد راننده هوشمند هستند و به هیچ عنوان تصادف نخواهند کرد دستگاه های کارت خوان روی درب این خودرها نصب شده است و تا کرایه را پرداخت نکنی درب ان باز نخواهد شد.

گرائم اسمیت مدیر ارشد اجرایی Oxobotica، سازنده این خودروی برقی می گوید: ما به اشکال دیگر حمل و نقل نیاز داریم. اکنون نرم افزاری در اختیار داریم که سفر را برای همه جالب تر می کند. خودروی ساخت شرکت ما می تواند ۱۰۰ متر پیش روی خود را مشاهده کند و در صورت ردیابی مانعی در راه، به آرامی توقف می کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید