هر روز!
هر روز!

ظرفیت تنها سینمای تفت مغفول مانده است : ظرفیت تنها

ظرفیت تنها سینمای تفت مغفول مانده است : ظرفیت تنها

ظرفیت تنها سینمای تفت مغفول مانده است
: ظرفیت تنها سینمای تفت مغفول مانده است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول بخش خصوصی سینما دیدار تفت در گفتگو با خبرنگار صبح تفت به مناسبت روز سینما گفت: سینما انعکاس شرایط اجتماعی است که برگرفته از فرهنگ اسلامی و ایرانی ماست، و سینماگران مروجان ارزش های انسانی و اخلاقی هستند که تولیدات آنها مبتنی بر فرهنگ اسلامی و ایرانی خواهد بود.
به گزارش : «محسن فلاح تفتی» افزود: سینماگران این شهرستان با تلاش و ارائه هنر خود، موفق به کسب بهترین و شیرین‌ترین عناوین فرهنگی شده‌اند و بارها نام تفت را در استان یزد در عرصه هنر، به نیکی بر سر زبان ها انداخته اند.
وی با اشاره به فعالیت سینمای نوپای تفت، اظهارداشت: سینما دیدار تفت تقریبا دو سالی است که به صورت حرفه ای فعالیت خود را با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفت آغاز کرده است.
فلاح تفتی ادامه داد: تعداد زیاد و فعالیت چشمگیر فیلم سازان تفتی در زمینه های مختلف فیلم از جمله فیلم کوتاه، تله فیلم و سینمایی باعث اهمیت ویژه این حوزه هنری در تفت شده است که برگزاری چندین همایش فیلمسازان تفتی سندی بر این مدعا است.
مسئول سینما دیدار تفت در رابطه با فعالیت تنها سینمای تفت نیز گفت: از بدو واگذاری سینما دیدار تفت به بخش خصوصی همه تلاش ما اکران فیلم ها روز سینما کشور در تفت بود که در این امر به خوبی موفق بودیم.
وی اضافه کرد: سینمای تفت ظرفیت هنری بی نظیری است که پس از چندین سال در تفت راه اندازی شد اما آنگونه که باید از ظرفیت آن استفاده نمی شود.
 فلاح در رابطه با علت عدم پویایی سینما دیدار تفت تصریح کرد: خیلی از شهرهای کشورمان فاقد چنین امکاناتی هستند و ضمن داشتن علاقه‌مندان و شیفتگان سینما هیچ گاه قادر به دیدن علاقه خود بر روی پرده سینما نخواهند بود؛ متاسفانه مردم تفت آنگونه که باید از اکران فیلم های روز کشور در سینمای تفت استقبال نمی کنند و به خاطر فاصله کم مرکز استان به تفت، برای دیدن فیلم به سینمای های یزد می روند؛
مسئول سینما دیدار تفت گفت: باید با بیان ضرورت استفاده از ظرفیت بومی در کنار تبلیغات و معرفی تنها سینمای تفت وضعیت کنونی سینما دیدار را تغییر داد؛ ما دست یاری به سمت مردم تفت دراز می کنیم تا با حمایت های خود سینمای تفت را به بهترین سینمای استان تبدیل کنند.
انتهای پیام/م*
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید