بررسی خودرو
بررسی خودرو

معرفی بیوک اویستا در نمایشگاه دیترویت شرکت خودروسازی آمریکایی

معرفی بیوک اویستا در نمایشگاه دیترویت 
 شرکت خودروسازی آمریکایی

معرفی بیوک اویستا در نمایشگاه دیترویت
شرکت خودروسازی آمریکایی بیوک در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی اتومبیل دیترویت 2016 از کانسپت جدید خود با نام اویستا (Avista) پرده برداری کرد که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
در اولین نگاه به بیوک اویستا، طراحی کانسپت اوپل مونتزا تداعی‌گر می‌شود که در هر دو کانسپت از چراغ‌های جلو باریک با یک فرم خاص استفاده شده است، ولی در بیوک اویستا شاهد جلوپنجره‌ای مشبک شش ضلعی و گلگیرهای عضلانی و بامپرهای فیبرکربنی در زیر سپر جلو هستیم که زیبایی خاصی به این بیوک برخلاف دیگر بیوک‌های موجود داده است. در عقب هم شاهد یک طراحی عضلانی و پیشرفته هستیم که یک اسپویلر ثابت بدنه بر روی درب صندوق عقب قالب گیری شده و چراغ‌های پیشرفته خطر و خروجی‌های کرومی اگزوز هم جلوه‌ای خاص از این خودرو به نمایش گذاشته‌اند. در زیر شاسی این کانسپت نیز همچون سایر کانسپت‌های معرفی شده، از رینگ‌هایی بزرگ 20 اینچی آلومینیومی استفاده شده که به نسبت اندازه بدنه، قدری بزرگ جلوه می‌کنند.
در خصوص مشخصات فنی هم به دلیل کانسپت بودن طرح، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. ولی بیوک گفته که برای تامین نیروی مورد نیاز حرکتی این خودرو، پیشرانه‌ای 3 لیتری شش سیلندر V شکل BiTurbo را در برنامه کاری خود گنجانده که می‌تواند حداکثر قدرتی 400 اسب بخاری تولید کند. هرچند بیوک گفته که پیشرانه‌اش را به یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک و سیستم روشن و خاموش اتوماتیک موتور در جهت کاهش مصرف سوخت مجهز خواهد کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید