مسیر سبز
مسیر سبز

تغییر ظاهر ستاره «هری پاتر» +عکس خبرآنلاین: دانیل رادکلیف

تغییر ظاهر ستاره «هری پاتر» +عکس 
 خبرآنلاین: دانیل رادکلیف

تغییر ظاهر ستاره «هری پاتر» +عکس
خبرآنلاین: دانیل رادکلیف ستاره سری فیلم‌های «هری پاتر» این روزها در لندن در یک نمایش روی صحنه می‌رود.

 دانیل رادکلیف در نمایش «معلول اینیشمان» (The Cripple of Inishmaan) نوشته مارتین مکدونا بازی می‌کند و وقتی روز پنجشنبه عکس‌هایی از این بازیگر بریتانیایی هنگام خروج از نوئل کوارد تی‌تر در لندن منتشر شد، تعدادی گفتند او بیش از حد «نحیف» به نظر می‌رسد.

این صحبت‌ها واکنش نماینده رادکلیف را به همراه داشت؛ «او به لحاظ فیزیکی نقش بسیار سختی دارد و بعد از هر اجرا بیرون سالن برای مدت طولانی به طرفدارانش امضاء می‌دهد. هوای لندن هم گرم است و اوضاع را بدتر می‌کند.»


بازیگر نقش هری پاتر اوایل امسال گفت نقش‌هایی را دوست دارد که برای خودش جذاب است و خیلی روی تاثیر این نقش‌ها بر افکار عمومی حساس نیست.

رادکلیف متولد 1989 در لندن است. هشت فیلم «هری پاتر» با بازی او شامل «هری پاتر و سنگ جادو»، «هری پاتر و تالار اسرار»، «هری پاتر و زندانی آزکابان»، «هری پاتر و جام آتش»، «هری پاتر و محفل ققنوس»، «هری پاتر و شاهزاده دورگه»، «هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 1» و «هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 2» بیش از هشت میلیارد دلار در دنیا فروش داشتند.

رادکلیف سال 2012 فیلم ترسناک موفق «زن سیاهپوش» را روی پرده سینماها داشت و اکنون نیز فیلم «عزیزانت را بکش» با بازی او آماده نمایش است. رادکلیف در این فیلم نقش آلن گینزبرگ شاعر آمریکایی را بازی می‌کند.

او درباره نقش خود در فیلم «عزیزانت را بکش»، گفت: «خیلی‌ها فکر می‌کنند من می‌خواهم مردم را شوکه کنم، اما این‌طور نیست.»

رادکلیف دو فیلم «شیپورها» و «The F Word» را هم در مرحله پس از تولید دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید