هر روز!
هر روز!

تریلر فیلم مریخی را ببینید : تریلر فیلم مریخی را

تریلر فیلم مریخی را ببینید : تریلر فیلم مریخی را

تریلر فیلم مریخی را ببینید
: تریلر فیلم مریخی را ببینید
با توجه به اینکه تنها حدود ده روز تا اکران فیلم «مریخی» باقی مانده است، تصمیم گرفتیم تا برای یادآوری و معرفی این فیلم، تریلر تبلیغاتی آن را برای نمایش قرار دهیم.
به گزارش با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم «مریخی»، تصمیم گرفته ایم تریلر آن را برای تان قرار دهیم.
فیلم «مریخی» یا The Martian در ژانر علمی-تخیلی و از روی رمانی به همین نام ساخته شده است. «ریدلی اسکات»، کارگردان این فیلم، کارنامه ی درخشانی از فیلم های علمی-تخیلی دارد و انتظار داریم تا این فیلم جدید هم کارنامه ی کاری او را پر بارتر کند. اسکات تا به امروز فیلم های «بیگانه»، «بلید رانر» و «پرومتئوس» را کارگردانی کرده است.
داستان فیلم، درباره ی فضانوردی به اسم «مارک وتنی» (Mark Watney) است که در سفر خود به مریخ، با مشکلی روبرو می شود و تیم پشتیبان او هم تصور می کنند که مرده است. «وتنی» هم با تجهیزاتی که دارد، سعی می کند در مریخ زنده بماند و در عین حال، زنده بودن اش را به دیگران خبر دهد.
فیلم نامه ی مریخی را «درو گودارد» نوشته است. او نویسنده ی معروف سریال هایی مثل Lost، Alias و هم چنین سریال جدید Daredevil است.
نقش اصلی این فیلم را هم «مت دیمن» (Matt Damon) بازی کرده. «جسیکا چستین» و «کریستن ویگ» هم از دیگر بازیگران این فیلم هستند.
«مریخی» ۱۰ام مهر اکران خواهد شد.
می توانید تریلر این فیلم را در پایین ببینید. البته به این موضوع هم توجه کنید که تریلر چندان هم جدید نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید